E diel, 17 Tetor, 2021
15.5 C
Tirana

“Shumë njerëz më shkruajnë akoma”, mbyllet emisioni i njohur në “Top Channel”

Moderatorja Jonida Shehu, i ka kthyer edhe një herë përgjigje të gjithë ndjekësve të saj, se emisioni “Soiree” është mbyllur.

Ajo ishte e ftuar në programin “ABC e Pasdites”, ku foli për largimin e saj nga Top Channel dhe fillimin e ri në ABC.

Ndër të tjera, Jonida zbuloi se programi i saj u mbyll, ndërkohë që ishte një produksion i realizuar nga vetë ajo, ekipi i saj në bashkëpunim me televizionin ku transmetohej.

“Soiree ishte një projekt i një ekipi që u bën bashkë, dhe menduan që të bënin diçka të bukur, ndryshe. Dhe për mua ishte diçka ndryshe nga ato që kisha bërë deri në atë moment.

Për fat të keq, ne u detyruam ta ndërprisnim dhe ka shumë njerëz që më shkruajnë akoma; ‘A do të filloj programi?

Situata e pandemisë na vendosi në pozita të vështira, që nuk dinim më si do të realizohej ky proces, dhe u vendos si nga ne, por dhe televizioni që ishte bashkëprodhues ta ndalonin”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...