Kryesore

Lëvizjet/ Kryemadhi dhe Shpëtim Idrizi në selinë blu, takohen me Bashën


               Publikuar në : 12:58 - 27/06/19 S.N

Vijojnë zhvillimet politike, teksa vendi ndodhet në një situatë të tensionuar, pak ditë para 30 qershorit.

Ditën e sotme, Meta ka pritur në Presidencë kryetarin e PD-së, Bashën dhe kreun e grupit parlamentar të LSI-së, Vasilin.

Tashmë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka mbërritur në selinë blu bashkë me Vasilin dhe Shpëtim Idrizin për të takuar Bashën.

Takimet vijnë një ditë pasi kryeministri Rama refuzoi ftesën e presidentit Meta, me pretendimin se është i zënë me fushatën.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT