E shtunë, 16 Janar, 2021
8 C
Tirana

Etiketa

arbana osmani

Arbana Osmani: Dy ditë pas vdekjes së gjyshes, mësova që prisja një fëmijë

Moderatorja Arbana Osmani ka bërë një bilanc të këtij viti. Ajo ka treguar se 2020-ta nisi me një ngjarje shumë të hidhur, ndarjen nga...

Eduart Grishaj zbulon detajin e rëndësishëm në raportin me Arbanën

Regjisori Eduart Grishaj është bërë baba. Kohë më parë ai u komentua shumë për lidhjen me moderatoren Arbana Osmani, dhe fryt i dashurisë ishte...

Sa e ka pasur rrogën e parë dhe sa e ka të fundit? Arbana Osmani tregon shifrën

Shpesh njerëzit janë të interesuar për të marrë vesh sa paguhen artistët, moderatorët. Ka nga ata që nuk tregojnë asnjë detaj, sikundër ka edhe...

Arbana Osmani ‘paralajmëron’ Blendi Fevziun (FOTO)

Një ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani ka publikuar në Instastory një shprehje që lidhet me opinionin e të tjerëve: “Kur jeton për opinionin...

Albana Osmani sqaron deklaratën ndaj Arbanës: Luana preu pjesët e emisionit

Deklarata e Albana Osmanit për ish-kolegen e saj, Arbana Osmani, shkaktoi jo pak zhurmë. Mediat rozë u morën me deklaratën e Albanës, e cila...

S’e ndjekin njëra-tjetrën në rrjetet sociale, Albana flet për Arbana Osmanin

Deklarata e Albana Osmanit për kolegen e saj Arbana Osmani, shkaktoi jo pak bujë në emisionin “Shiko kush luan”. E gjendur përballë lojës së famshme...

“Më ftoi produksioni”, balerini i njohur zbardh prapaskenat e “Big Brother”

Balerini i njohur shqiptar Sokol Zhguri, ka zbardhur prapaskenat pas shumë vitesh për spektaklin "Big Brother". Ndryshe nga çfarë është thënë më herët, se...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj bëhen prindër

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë bërë prindër. Sot ka ardhur në jetë djali i çiftit. Me anë të një fotoje, Eduarti ka...

“Po vjen Viti i Ri dhe ti s’po lind”, komenti epik i Xhemi Shehut në foton e Arbanës

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël, dhe shumë shpejt pritet të sjellë në jetë vogëlushin e saj. Lajmin e bukur ajo e bëri...

Do rikthehet “Big Brother”? Zbulohet emisioni që do drejtojë Arbana Osmani

Zërat që qarkullonin në media, thonin se mund të kishim një rikthim të “Big Brother”, të cilin vetë Arbana e rikujtoi me postimet e...

Të fundit

Zbarkon avioni me 1 milion doza, Serbia pranon vaksinën kineze

Një aeroplan që barte një milion doza të vaksinës kundër koronavirusit, Sinopharm, ka arritur të shtunën në Serbi, duke e bërë shtetin e parë...

Brexit dhe shpërbërja graduale e Mbretërisë së Bashkuar

Nga: Peter Kellner “Carnegie Europe” Kryeministri britanik Boris Xhonson i quan ata “katërshja fantastike”. Këto ditë, 2 nga 4 kombet që përbëjnë Mbretërinë e Bashkuar,...

Pasuria/ Kë identifikon BIRN si ‘flamur të kuq’ për Tahirin dhe gruan e tij

Saimir Tahiri u zgjodh ministër i Brendshëm në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013 dhe e mbajti këtë post...

Skandali me sanitaren/Manastirliu: Ndëshkimi do të jetë maksimal

Në deklaratën për media, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u prononcua lidhur me rastin e sanitares e cila u hoq si infermiere. Madje ajo...

Mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, çfarë është vendosur për universitetet

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirlu, u shpreh se mësimi në Universitete do të vijojë online deri në një urdhër të dytë. Në deklaratën për...