E hënë, 16 Maj, 2022
25.5 C
Tirana

‘Ç’janë ato servilizma, lëpirje b*the’, Veshaj i lumtur pas largimit të Palomës

Paloma ishte banorja e dytë që u largua mbrëmjen e së premtes nga shtëpia e “Big Brother”. Në kohën kur moderatorja Arbana Osmani konfirmoi se ishte Paloma ajo që ishte votuar nga publiku për tu larguar nga “BB Vip”, gazetarja takoi të gjithë banorët përveç Semi Jaupajt dhe Donald Veshajt. Me këta personazhe ka pasur përplasje kohët e fundit.

Donald Veshaj: Jam shumë i lumtur që iku Paloma, super i lumtur. Doli Paloma, ajo që duhej. Ça janë ato servilizma e lëpirje b*the. (I drejtohet Semit) Do bëjmë i çik lojë ne shpirti, të hapur, të shohim, të shkojë si të shkojë.

Semi Jaupaj: Tani po, fillon loja

Einxhel Shkira: Qëndroni vetja, s’keni pse ndryshoni për të tjerët

Donald Veshaj: Na kanë nxjerr nga vetja. Ua… u çova në këmbë, kjo tjetra nuk foli. Kemi qëndruar në një shtëpi, kemi ndarë bukën bashkë.

Semi Jaupaj: Jemi bërë të shëmtuar fare, artistë që vetëm bërtasin, shahen uaaa

Kledi Hysa: Duhet të jemi shembull

Semi Jaupaj: Këtë kam thënë gjithë kohës

Kledi Hysa: Ndaj nuk e ul veten në nivelin e tyre, turp.

Semi Jaupaj: Ndonjëherë ngrihen nervat

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...

Gazeta austriake zbulon skandalin e madh, stafi i Metës vihet në lëvizje. Ja çfarë do ndodhë

Presidenca ka reaguar pas artikullit në gazetën austriake "Kronen Zeitung", duke i cilësuar si shpifje dhe gënjeshtra të fabrikuara. Reagimi është përcjellë nga ana...

SPAK mes PD dhe PS

Dikur PD e drejtuar nga Lulzim Basha nuk besonte te SPAK, por më pas jo vetëm depozitoi disa denoncime por kërkoi i pari që...