E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Ilir Shaqiri rrëfen sekretin në “Big Brother”: Kam tradhtuar gruan (VIDEO)

Balerini Ilir Shaqiri, ka ndarë me publikun një prej sekreteve të jetës së tij, ku ka rrëfyer se e ka tradhtuar më herët bashkëshorten me të cilën ka një vajzë.

Shaqiri, sikundër lojtarët e tjerë u bë pjesë e provës së javës në “Big Brother VIP”. Ai tregoi se vite më parë e kishte tradhtuar gruan e tij, dhe kishte rrezikuar të humbiste familjen e tij.

“Ishte një histori që nisi si një lojë. Luajtëm aq shumë sa u futa në një labirint. Gruas i thashë se do të largohem nga shtëpia, derisa të vendoset përfundimisht ç’do të bëjmë. Do humbisja gjithçka nga ajo gjë”, tregoi balerini.

Ai tha më tej se kishte patur mbështetjen e bashkëshortes, e cila për asnjë çast nuk rrezikoi martesën, e madje vajza e tyre nuk është në dijeni.

Balerini tha me krenari se pati mirëkuptimin e gruas dhe vajza e tyre nuk mori vesh asgjë, derisa martesa u stabilizua, dhe ata arritën të shpëtonin marrëdhënien e tyre.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...