Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

Etiketa

“Big Brother Vip”

“Ti nuk je vetëm, por jemi bashkë!” Me lot në sy, Beatrix ka një mesazh për të gjithë

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka reguar me një video prekëse në Instagram, duke iu drejtuar të gjithë personave që e bullizojnë, e kritikojnë...

Fituesi i “Big Brother VIP” dhuron 50% të shumës që fitoi

Ilir Shaqiri u shpall fituesi i “Big Brother VIP Albania”. Në emisionin “Open” zbuloi se 50% të çmimit të madh do e çojë për...

Pamjet e patransmetuara, debati i ashpër midis Arditit, Arjolës dhe Xheisarës

Gjatë mbrëmjes së djeshme u transmetua “Fan Club”, i cili zëvëndësoi “PRIME”-n e përjavshëm të “Big Brother VIP Albania”. Të ftuar ishin ish-banorët e...

U ofendua nga batuta e tij, Agron Llakaj reagon ndaj Einxhel

Aktori i madh i humorit, Agron Llakaj, teksa ishte i ftuar në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, ka...

“Pse, kaq burracak je?”, Einxhel shpërthen ndaj Donaldit (VIDEO)

Einxhel ka shpërthyer ndaj Donaldit, pas zgjedhjes që ai bëri gjatë spektaklit. Donald Veshaj, në zinxhirin e shpëtimit gjatë spektaklit të së martës, nuk...

Einxhel “merr hak” për Dagzin, dërgon në nominim Monikën (VIDEO)

Einxhel “hakmerret” për Dagzin, duke dërguar në nominim Monikën. Mbrëmjen e djeshme, banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” kanë zhvilluar një shfaqje me...

Vijojnë të thyejnë rregullat e BB VIP, mbërrin një tjetër zarf i zi

Banorët e “Big Brother VIP” kanë thyer sërish rregullat. Disa prej tyre nuk zgjohen nga gjumi në kohën kur u thotë “Vëllai i Madh”....

“Big Brother” mund të zgjasë edhe pas 18 shkurtit (VIDEO)

“Big Brother Vip” nuk ka të ndalur me surprizat. Teksa gjatë spektaklit të fundit u zbulua për banorët se do të qëndrojnë më gjatë...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

Kriset marrëdhënia mes Ilirit dhe Monikës (VIDEO)

Ndonëse janë konsideruar si pjesë e një grupi, duket se Iliri ka patur një hatërmbetje me Monikën, pasi kjo e fundit është shfaqur e...

Të fundit

Kushi me përfaqësues të Bankës Botërore/Digjitalizimi siguron sistem të qëndrueshëm arsimor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi, priti në një takim përfaqësuesit e Bankës Botërore në Shqipëri, z. Emanuel Salinas dhe z. Nalin Jena,...

Nga bananet tek qymyri, zbulohen 53 pako me lëndë narkotike në portin e Durrësit

Gjatë viteve të fundit, porti i Durrësit është kthyer në një "strehë" për trafikantët. Lënda narkotike shpesh fshihet në kamionët me banane. Por tashmë...

Pompeo nderohet me titullin “Honoris Causa”, përfaqësuesit e Berishës: Erdhi në këmbim të lekëve

Vizita e ish-Sekretarit të Trump, ka trazuar ujërat brenda "Foltores" së drejtuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku kanë shpërthyer në akuza ndaj tij. Një ditë...

Vlorë/ Shkrumbohet mjeti në pronësi të një 58-vjeçari

Një automjet tip “Mercedes-Benz” është shkrumbuar plotësisht nga flakët rreth orës 02:35, në lagjen “Hajro Çakërri” në Vlorë. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije...

Mot me diell, temperatura deri në 31 gradë celsius për sot

Vendi ynë gjatë paradites do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë mbizotëruese. Por në orët e...