E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Vijojnë të thyejnë rregullat e BB VIP, mbërrin një tjetër zarf i zi

Banorët e “Big Brother VIP” kanë thyer sërish rregullat. Disa prej tyre nuk zgjohen nga gjumi në kohën kur u thotë “Vëllai i Madh”. Për këtë arsye, në shtëpi ka mbërritur një zarf i zi, në të cilin shkruhej dënimi që kanë marrë të gjithë banorët.

“Nga sot duhet të konsumoni 5 cigare në ditë deri në njoftim të dytë. Dërgoni cigaret e mbetura te i preferuari”, thuhej ndër të tjera në zarf.

Ky dënim duket se nuk është pritur mirë nga banorët që e konsumojnë shumë cigaren.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...