E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Berisha nxjerr foton e gruas me kanabis, shpërthejnë komentuesit: Hap sytë o budall!

Ish-kryeministri Berisha njihet për publikimin e mesazheve të atyre që i quan ‘qytetarët dixhitalë’. Por, shpeshherë këto denoncime e kanë lënë në baltë ish-deputetin demokrat.

I tillë është edhe rasti më i fundit, ku ish-kryeministri ka publikuar foton e një gruaje pranë kanabisit të mbjellë, për të cilën pretendon se është shkrepur sot.

“Zero Kanabis ne Sera sepse ka dale sheshit ne Fusha! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. Sb “Pershendetje dr.Shiko si festohet 8 marsi doktor ne guri zi shkoder.”, shkruhet në postimin e Berishës.

Por, Berisha ka bërë një gafë, pasi sic duket, fotoja është bërë kohë më parë.

Komentuesit kanë shpërthyer ndaj Berishës, duke e sugjeruar të hapë sytë e të publikojë ndonjë denoncim tjetër, pasi «ky mall është shitur në Itali», shkruajnë me ironi komentuesit e Berishës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...