E diel, 17 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Etiketa

Klanifornia

Rudina Dembacaj pjesë e “Klanifornia”

Shumë hyrje të reja pritet të ketë gjatë sezonit të ri, në kastin e aktorëve të "Klanifornia". Pas rikthimit të shumëpritur të aktores Cubi, personazhi...

Mungon në “Klanifornia”, aktorja e humorit zbulon arsyen e largimit

Spektakli i të shtunës mbrëma në TV Klan, "Klanifornia", ka disa muaj që vjen në skenë pa aktoren Lisa Kujofsa. Më saktë që nga...

Rindizet sherri, Delinda Dishës nuk i del inati me Altin Bashën

Aktorja Delinda Disha e cila është pjesë e ‘Klanifornisë’, u largua me shumë zhurmë nga ‘Portokalli’. Dy vite më parë, Delinda Disha bëri të ditur...

“Do shihemi, ju premtoj”, aktorja largohet nga Klanifornia

Aktorja e humorit, Lisa Kujofsa, ka lajmëruar ndjekësit e saj se do të largohet nga spektakli i Klanifornias, i cili sapo ngriti siparin e...

“Top Channel” hedh në gjyq Delinda Dishën

"Top Channel" ka paditur në Gjykatën e Rrethit Tiranë aktoren e humorit Delinda Disha. Ajo tashmë është pjesë e programit të humorit “Klanifornia”. Por...

Julian Deda nis emisionin e tij të humorit

Duket se ky vit do të jetë plot angazhime për aktorin e humorit Julian Deda. Agjenti 00Thumb ka zbuluar se aktori i humorit Julian...

Ermali, Juli dhe Genti bëhen bashkë pas 12 vitesh (FOTO)

Grupi i famshëm i humorit "SHBLSH" do të rikthehen. Lajmi është konfirmuar nga aktori mjaft i dashur për publikun, Julian Deda. Ky i fundit...

Rikthehet në ekran grupi ‘The SHBLSH’, ja ku do i shohim

Grupi i njohur i humorit SHBLSH duket se do të kenë edhe një rikthim të fundit në skenë. Agjenti i emisionit ‘Thumbon’ bën me dije...

“Olsi Bylyku rikthehet në Portokalli?”, ja si përgjigjet aktori i humorit

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Rreze dielli”, ku ka folur edhe për eksperiencën...

La “Portokalli”-në për “Tv Klan”, aktorja së bashku me burrin në “Klanifornia”

Largimi i aktores së humorit Delinda Disha nga spektakli i humorit 'Portokalli', u shoqërua me bujë. Madje kolegu i saj Salsano Rrapi tha se...

Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...