E martë, 26 Janar, 2021
2 C
Tirana

Rindizet sherri, Delinda Dishës nuk i del inati me Altin Bashën

Aktorja Delinda Disha e cila është pjesë e ‘Klanifornisë’, u largua me shumë zhurmë nga ‘Portokalli’.

Dy vite më parë, Delinda Disha bëri të ditur se i kishte ardhur një padi nga ‘Top Channel’, pasi kishte filluar punë tek ‘Klanifornia’. Pas largimit të saj të bujshëm, duket se nuk i ka dalë ende inati me regjisorin e dikurshëm të ‘Portokallisë’, Altin Bashën, të cilit këtë vit iu besua spektakli në RTSH.

Delinda bëri një postim në Instastory, ku me ironi shkruante: “Bravo TVSH, mbrëmë ka qenë kokë më kokë me TV Shijakun”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...