E shtunë, 24 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Ermali, Juli dhe Genti bëhen bashkë pas 12 vitesh (FOTO)

Grupi i famshëm i humorit “SHBLSH” do të rikthehen. Lajmi është konfirmuar nga aktori mjaft i dashur për publikun, Julian Deda. Ky i fundit ka postuar një foto me Ermalin dhe Gentin, të maskuar për rolet e tyre dhe jep lajmin e bukur: “SHBLSH rikthehen”.

 

View this post on Instagram

 

SH.B.L.SH is back…! ?

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

Po kështu edhe producenti Turjan Hysko ka ndarë me fansat e tij në Instagram një foto të grupit gjatë provave. Ai shprehet se është shumë i lumtur që SHBLSH janë rikthyer bashkë në “Klanifornia”. “Sa i lumtur jam për këtë moment! Sërish bashkë vetëm në Klanifornia!”.

 

View this post on Instagram

 

Sa i lumtur jam per kete moment! Serish bashke vetem ne Klanifornia! Shblsh are back motherfuckers!!!???

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...