E hënë, 26 Tetor, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

i pajetë

Prej 17 muajsh në kërkim, gjendet trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar në Greqi

Pas 17 muajsh kërkimi, është gjetur në Greqi trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar, Laert Beqaj. Ky i fundit humbi gjurmët mesnatën e 9...

Gjendet i pajetë një 58-vjeçar në një auto-servis

Një 58-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas policisë, trupi i pajetë është gjetur në një auto-servis në autostradë. Viktima...

Gjendet i pajetë i mituri në liqenin e Farkës

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në kryeqytet, teksa një 14-vjeçar është gjetur i pajetë në liqenin e Farkës. Sipas policisë, trupi...

I mituri dërgohet pa shenja jete në spitalin e Sarandës

Një 13-vjeçar me inicialet D.M., banor i Delvinës, ka mbërritur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në spitalin e Sarandës. Policia është duke hetuar ngjarjen,...

57-vjeçari që u gjet i pajetë në Gjirokastër ishte duke udhëtuar me autorin

Zbulohen detaje të tjera lidhur me ngjarjen në Gjirokastër, ku një 57-vjeçar u gjend pa shenja jete në makinën e tij. Dyshohet se autori i...

Tiranë/ Gjendet i pajetë një 37-vjeçar

Mëngjesi i sotëm ka qenë tronditës për Shqipërinë, pasi në pak orë janë regjistruar tre vrasje. Ndërkohë së fundmi është gjetur një trup i pajetë...

Gjendet një person i pajetë në plazhin e Durrësit

Një 80-vjeçar është gjetur i vdekur ditën e sotme në plazhin e Durrësit. Policia bën me dije se viktima është shtetasi me iniciale Xh.K., banues...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...

Gjendet i pajetë një 60-vjeçar në Vlorë

Së fundmi një 60-vjeçar është gjendur i pajetë në Vlorë. Policia njofton se sot rreth 14:45, në Triport, Zvërnec, pranë molit të peshkimit është gjetur...

Gjendet i mbytur një 37-vjeçar në bregdetin e Durrësit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, teksa policia ka gjetur trupin e pajetë të një 37-vjeçari në bregdet. Sipas policisë, trupi i viktimës...

Të fundit

Covid në vend: Në 24 orë 288 raste, numër i ulët i të shëruarve

Në 24 orët e fundit, është regjistruar një rënie e lehtë  e rasteve të reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë, informon se 288...

Përplasja me Macron, Erdogan thirrje turqve: Mos blini mallra franceze

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan u ka bërë thirrje turqve që të mos blejnë mallrat franceze. Gjatë një fjalimi në televizion, ai u bëri thirrje...

Ndryshimet kushtetuese, PPE: Rama të presë opinionin e Komisionit të Venecias

Reporteri për Shqipërinë në grupin e Partive Popullore Europiane në Parlamentin Europian, David Lega ndan të njëjtin mendim me Komisioniein për Zgjerim, Oliver Varhelyi...

“Ngrijnë” euro dhe dollari amerikan, por bien franga dhe paundi britanik  

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 104.50 lekë dhe shitet 105.20 lekë duke ruajtur të njëjtat nivele me javën e kaluar. Monedha europiane...

Vasili: Opozita fiton 100 mandate, Rama bandit i zgjedhjeve

Teska edhe pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet parlamentare, partitë politike kanë filluar fushatën dhe sulmet ndaj njëra-tjetrës. Për nënkryetarin e LSI-së Petrit Vasili, opozita...