E premte, 23 Korrik, 2021
32.5 C
Tirana

Elbasan/ Gjendet një burrë i pajetë në mes të rrugë, plagë të rënda në trup

Në Elbasan, është gjetur në mes të rrugës, në lagjen Visarion Xhuvani, pranë universitetit, mëngjesin e sotëm, trupi i pajetë i një personi, me 7 plagë të rënda në trup dhe në kokë, sipas raportimeve jozyrtare .

Viktima, është ende i paidentifikuar dhe trupi i tij është gjetur rreth orës 05:00, pa këpucë.

Trupi i pajetë është dërguar në morg, aty ku do të kryhen të gjitha ekspertizat për të zbardhur ngjarjen e plotë.

Njoftimi i Policisë:

Në lagjen “Vullnetari”, Elbasan,  shërbimet e policisë kanë konstatuar në anë të rrugës pa shenja jete një shtetas të seksit mashkull rreth moshës 70-80 vjeç.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin e personit të pajetë dhe  shkakun e humbjes së jetës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Malaj: SPAK do të pyesë Petro Koçin edhe për akuzat publike ndaj Edi Ramës

Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka komentuar deklaratën e deputetit të zgjedhur Petro Koçi, i cili tha se në Fier, individë të botës së...

Mashtrimet kibernetike, skema e grupit që përvetësoi 4 milion euro

Krimet kibernetike jo vetëm që janë rritur shumë në numër, shpeshtësi por janë përhapur shumë sin ë territory dhe në llojshmëri. Ky është vetëm...

Kronika e verës rikthehet mendueshëm

Nga Agron Gjekmarkaj Eh ”dreqi ta marrë” eh ” dreqi ta hajë” ç’ të bëjmë ishte rënkimi i Gridës, por edhe pyetja që rendonte mes...

Paralajmërimi nga SHBA: Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që njeh shkenca

Drejtoresha e Qendrës për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve në SHBA (CDC), Rochelle Walensky ka dhënë një paralajmërim të fortë, për rrezikshmërinë e variantin...

Studimi: Nëse doza e dytë merret pas 8 javësh, prodhohen më shumë antitrupa

Studiuesit në Britaninë e Madhe kanë zbuluar se një hendek më i madh kohor midis dy dozave të vaksinës Pfizer, bën që sistemi imunitar...