E diel, 20 Qershor, 2021
32 C
Tirana

Tiranë/ Gjendet i pajetë një 37-vjeçar

Mëngjesi i sotëm ka qenë tronditës për Shqipërinë, pasi në pak orë janë regjistruar tre vrasje.

Ndërkohë së fundmi është gjetur një trup i pajetë në Farkë. 37-vjeçari është identifikuar si Eugen Lazri.

Referuar të dhënave të deritanishme, në trupin e Lazrit janë gjetur plagë të shkaktuara nga një armë zjarri.

Dyshohet se 37-vjeçari mund të ketë kryer vetëvrasje, por nuk përjashtohen dhe pistat e tjera deri në dokumentimin e plotë të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E gjithë bota ka nevojë për mbrojtje

Si mund të bëhen të disponueshme më shumë vaksina Covid-19?. Mjetet e rritjes së prodhimit janë më të rëndësishme se pronësia intelektuale, shkruan The...

Greqi/ Bullgari rrëmben me forcë dhe përdhun*n pastruesen shqiptare

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Greqi sipas mediave greke. Raportohet se një pastruese me shqiptare është përdhunuar nga një...

Administrata Biden zëvëndëson fjalën ‘nënë’ me ‘person që lind’ në dokument

Kërkesa për buxhetin e vitit fiskal 2022 të administratës së Biden, e publikuar më herët në qershor, prezantoi termin "njerëz që lindin" për të...

MotoGP/ Mark Markez ‘mund’ dëmtimin në shpatull, fiton pas 1 viti e gjysmë

Sachsenring vazhdon të jetë ‘Marquezring’: Marc Marquez kthehet të fitojë pas një viti e gjysmë dhe e bën këtë në një nga pistat e...

Izraeli kritikon zgjedhjen e “Xhelatit të Teheranit” si president i ri i Iranit

Tel Aviv (Dpa) - Kryeministri izraelit kritikoi sot zgjedhjen në Iran të shefit të gjyqësorit Ebrahim Raisi si presidenti i ardhshëm i vendit. "Zgjedhja e...