E mërkurë, 21 Tetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

historia ime

“Ofendohej nga djali i deputetit, djali im merrte çekiç në shkollë”

Sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan është trajtuar fenomeni shqetësues i cili po dëmton shumë të rinjtë. Videomesazhet me përmbajtje erotike, por...

TRONDITËSE! Babai rrëfen historinë sesi fqinji abuzoi me vajzën e tij 5-vjeçare

Ditën e sotme programi “Historia ime”, në Tv Klan startoi punatën e parë të sezonit të dytë.  Para dy muajsh u bë publik lajmi se...

COVID-19/ Delinda Disha: Është mashtrim që ne të bëjmë vaksinën (VIDEO)

Programi “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme intervistën me aktoren e njohur të humorit, Delinda Disha. Në lidhje me koronavirusin, aktorja...

Fqinji abuzon me 33-vjeçarin, nëna rrëfen si e mësoi ngjarjen

"Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një nëne, e cila kërkon drejtësi, pasi i biri me probleme...

Histori shqiptare/ Si ma mori burrin klientja që vinte në lokalin tonë

Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë të 54-vjeçares, Suzana Hoxha. Suzana është një grua e divorcuar dhe...

“Kur kisha ditëlindjen, njerka më futi duart në fyt”

“Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të Bora Avdias. Ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj dhe është nënë...

Jetoi 5 vjet me bashkëshortin dhe të dashurën e tij nën një çati (VIDEO)

Një 50-vjeçare, nënë e një djali ka rrëfyer në emisionin “Historia ime” dhunën e ushtruar nga bashkëshorti i saj, për 20 vite me radhë....

Nën një çati me ish-bashkëshorten, 74-vjeçari kërkon grua tjetër

“Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e pazakontë të një burri 74-vjeçar nga Mallakastra. Ai është baba i 4 fëmijëve dhe...

“Isha skllave seksi, historia ime është arma më e mirë që kam”

Fituesja e çmimit Nobel, Nadia Murad, përshkruan udhëtimin e tmerrshëm nga skllave seksi e ISIS në aktiviste për të drejtat e njeriut. Tregu i skllaveve...

Të fundit

Diplomati zbulon detajet: Ministri grek është me origjinë shqiptare

Ish-drejtori i Drejtorisë së Çështjeve Juridike e Konsullore, Ksenofon Kristafi ka folur lidhur me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias. Në një prononcim për “Open”,...

Arjan Çani: Dendias me origjinë nga Vunoi i Shqipërisë, kushëri me Ramën

Moderatori Arjan Çani ka hedhur disa hipoteza lidhur me kryeministrin Edi Rama dhe kryediplomatin Nikos Dendias, duke pohuar se të dy janë të afërm...

‘Deti’, Hajdari: S’ka zgjidhje tjetër përveç Hagës

Për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë do të vendosë Gjykata e Hagës. Vendimi në fjalë u mor sot në takimin që zhvilloi ministri...

A mbetet Partia Socialiste caku i fundit i Metës?!

Nga: Ben Andoni Do jetë e vështirë për presidentin Ilir Meta të bëjë diçka, të lartësisë së egos së vet, me mbarimin e mandatit si...

Pezullon punësimet e portalit, lë nxënësit me aftësi të kufizuar pa mësim

Në kundërshtim me ligjin, pezullon punësimin për mësuesit ndihmës edhe pse këta të fundit i vendos portali “Mësues për Shqipërinë”. Jonida Jonuzi e cila ankohet...