E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

Halim Kosova

‘Ma punuan, më vranë shpirtërisht’, Halim Kosova zbardh mesazhet me Bashën

Mjeku gjinekolog Halim Kosova ka bërë një rrëfim jo të zakonshëm sot në “Open”, ku ka treguar për jetën e tij politike dhe prapaskenat...

Halim Kosova për masat e pandemisë: Më vjen ta marr Ramën në telefon

Mjeku dhe ish-deputeti i Partisë Demokratike ka treguar se mund ta zgjidhë situatën e pandemisë për dy javë. I ftuar në “Open”, Kosova tha...

Fatura e shtrenjtë e PD me emrin Halim Kosova

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Jozefina Topalli shkeli mbi PD-në. Astrit Patozi shkeli parimet. Arben Imami një herë andej e një...

(VIDEO) Ja pse duhet nisur sa më parë Vetingu ndaj politikanëve

Mbi 100 deputetë dhe ish-deputetë kanë kaluar pa doganë mjetet e tyre luksoze të blera jashtë vendit. Ata kanë shfrytëzuar formalisht një ligj për...

Rezultati i deritanishëm, Halim Kosova komenton situatën dhe ka një porosi

Rezultatet e deritanishme po çojnë PD-në drejt një humbjeje të thellë, me një diferencë votash prej të paktën 140 mijë. Këto rezultate kanë shkaktuar reagime...

Rama: Festojmë ditëlindjen e PS-së dhe të kryetarit të PD-së

Kryeministri Edi Rama gjatë mitingjeve të ditës së sotme ka uruar edhe ditëlindjen e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Edhe në rastin e...

Të fundit

SHBA: Fati i paktit bërthamor është në dorë të Iranit

Administrata e presidentit Joe Biden ka sinjalizuar se Irani nuk duhet të presë lëshime të tjera të mëdha nga Shtetet e Bashkuara ndërsa mes...

Artur Zheji: Rama dëshiron të eleminojë Metën e Berishën nga sfondi politik

I ftuar si zakonisht në emisionin ‘Pika mbi i’ në Neës24, gazetari dhe analisti Artur Zheji foli mbi situatën politike në vend dhe shkarkimin...

Nostalgji futbolli / Maldini rrëfen ofertat e refuzuara për Milanin e tij

"Juve më donte. Tek Chelsea më ftoi Vialli në 96-ën. Por unë preferova të qëndroj në Milano, për të dalë nga një vit katastrofik....

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...