E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

George

FOTO/ Amal Clooney shtatzënë? Ja çfarë thotë çifti

Më herët u pretendua se George dhe Amal Clooney ishin në pritje të binjakëve. Por duket se këto kanë qenë në kuadrin e thashethemeve,...

George dhe Amal Clooney presin sërish binjakë?

George dhe Amal Clooney presin sërish binjakë. Amal është në pritje të ëmbël siç kanë treguar miq pranë çiftit, që e kanë mësuar të parët lajmin. Madje,...

Dorëhiqet këshilltarja e Shtëpisë së Bardhë

Kellyanne Conway, ka njoftuar se po jep dorëheqjen nga posti i saj si Këshilltare e Lartë e presidentit amerikan, Donald Trump. Në një deklaratë, zonja...

George Frendo thirrje politikës: Dialogoni me njëri-tjetrin

Kryetari i konferencës ipeshkvnore të Shqipërisë, njëkohësisht arqipeshkvi i Tiranës George Frendo nga Shkodra ka deklaruar se politika në Shqipëri duhet të mendojë më...

Pse u zhdukën papritur George dhe Charlotte nga Dasma Mbretërore?

Shikuesit që panë çdo detaj nga Dasma Mbretërore vunë re një moment se fëmijët e Kate dhe william, George dhe Charlotte u shfaqën në...

“Financon politikat e majta në Shqipëri dhe Maqedoni”, nis hetimi për George Sorosin

Ka nisur hetimi ndaj miliarderit George Soros dhe Fondacionit të quajtur “Për një shoqëri të hapur”. Sipas mediave të huaja , gjyqësori njoftoi sot...

“George Best” i ri që u shkatërrua nga fama dhe familja

Sonny Pike! U trajnua tek Ajax dhe u cilësua si “George Best” i ri, por pësoi një krizë mendore, për shkak të presionit të...

Video & Foto/ Si nuk e kemi vënë re? Zbulohet pse William kujdeset për George dhe Kate për Charlotte

Të gjithë jemi kuriozë të lexojmë apo dëgjojmë informacione të ndryshme kur bëhet fjalë për familjen mbretërore. Por gjithmonë është vene re se gjatë...

Çfarë dhuratash kanë zgjedhur princi George dhe princesha Charlotte për Krishtlindje?

Nëse mendoni se George dhe Charlotte do të kenë të gjitha dhuratat e botës, atëherë jeni gabim! Në fakt, princi William dhe Dukesha Kate...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...