E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
4.5 C
Tirana

Pse u zhdukën papritur George dhe Charlotte nga Dasma Mbretërore?

Shikuesit që panë çdo detaj nga Dasma Mbretërore vunë re një moment se fëmijët e Kate dhe william, George dhe Charlotte u shfaqën në rreshtin e fundit të fëmijëve që shoqëruan nusen drejt altarit. Mungesa e tyre ishte vënë re nga të gjithë.

Dy të vegjlit ishin të fundit që iu bashkuan grupit të djemve dhe vajzave të vogla që po shoqëronin nusen Meghan.  Por pas ceremonisë dy të vegjlit kanë shkuar dhe kanë qëndruar pranë prindërve të tyre.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Po vjen acari në Shqipëri, nesër temperatura -4 gradë celcius

Ditën e mërkurë, në vend parashikohet të qarkullojnë masa ajrore të ftohta në orët e mëngjesit. Moti parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash deri...

Kledi jashtë shtëpisë së “Big Brother”: Donaldi dhe Beatrixi po bëjnë lojë

Donaldi dhe Beatrix po komentohen nga banorët brenda shtëpisë së “Big Brother”, për shkak të shkëndijave që ata kanë dhënë për njëri-tjetrin. Kledi Hysa...

Greqia shpërndan testime falas për Krishtlindje

Greqi ka ndërmarrë masa të reja kundër koronavirusit për Krishlindjet. Qeveria do të ofrojë teste pa pagesë, në dispozicion të qytetarëve. Testet, në kuadër...

Basha si mëkatari i pakicës së ndritur

Nga: Andi Bushati Mënyra se si Lulzim Basha po e zhvillon betejën brenda forcës së tij politike po përçon mesazhin më të keq të mundshëm...

Varianti Omicron në Holandë, më herët se sa mendohej

Varianti i ri Covid-19, Omicron, ishte i pranishëm në Holandë më herët se sa mendohej më parë, thonë zyrtarët. Ai u identifikua në dy mostra...