E premte, 23 Korrik, 2021
23.5 C
Tirana

Etiketa

erzen brecani

I këputi këmbën, si i shpëtoi burgut djali i ish-zv.drejtorit të policisë 

Pas një zhurme të madhe në media e johona që pati në mbarë opinionin publik, duket se nuk kanë patur aspak një ndërgjegjësim duke...

I këputi këmbën, gjykata lë pas hekurave Jehon Breçanin

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën "arrest në burg" për djalin e ish-zv/drejtorit të policisë, Erzen Breçanit, i cili aksidentoi me makinë pak ditë...

E përplasi me mjetin luksoz, i këputi këmbën/Pranga djalit të Erzen Breçanit

Djali i ish-zv-drejtorit të policisë është vënë në pranga, pasi është autori i një aksidenti ndodhur një ditë më parë. Jehon Breçani, djali i...

Vjehrri vrau ish-dhëndrin/ Breçani: Ngjarja mund të ishte parandaluar

Ish-drejtuesi i Policisë së Shtetit, Erzen Breçani deklaroi se ngjarja tragjike e ndodhur mesditën e 4 qershorit, ku 53-vjeçari Merxhit Picari vrau ish-dhëndrin e...

“Një person kam frikë në Shqipëri”/ Çfarë tha Lulzim Berisha kur u arrestua

Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit, Erzen Breçani ka komentuar aksionet e sekuestrimit të pasurisë nga operacioni Forca e Ligjit. I ftuar në emisionin...

“Politikanët pjesë e grupeve kriminale”, Breçani bën kthesën e madhe

Ish-zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, në shenjë këmbane alarmi tha se krimi i organizuar po bën para nëpërmjet vjedhjes së pronave...

“Babalja”/ Erzen Breçani dëshmon për takimin me Alizotin: Ishte pa ngrënë, i dhashë…

Ditën e sotme kanë dhënë dëshminë e tyre për çështjen “Babale”, ish-drejtori i Policisë së Fierit, Albert Nushi, dhe ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Tiranës,...

Dosja “Babale”/Erzen Breçani rrëfen bisedën me…

Ish-drejtuesi i Policisë, Erzen Breçani, ka folur sërish sonte në lidhje me përgjimin “Babale”. I ftuar në “Dritare me Rudinën” në News 24, Breçani pohoi...

Erzen Breçani fundos Bashën për “Babalen”: Alizoti më tha se biseda ishte e sajuar

Mes personave që kanë rënë në rrjetën e përgjimeve të prokurorisë që zhvillonte hetime për dosjen “Babale”, është dhe ish-zv/drejtori i policisë së Tiranës,...

Të fundit

Çfarë e bën ndryshe lidershipin e mandatit të tretë të PS

Nga Alfred Peza Edi Rama kishte premtuar që në fushatën elektorale të zgjedhjeve të 23 Qershorit 2013, që e riktheu PS në pushtet, se nuk...

Me drogë në makinë, shoqërohet në polici djali i Azem Hajdarit

Azem Hajdari, djali i vogël i deputetit të ndjerë me të njëjtin emër, është shoqëruar në komisariatin e Policisë së Elbasanit mbrëmjen e sotme. Sipas...

Punonjësit e Ferrokromit në Burrel pa pension, VKM nuk përcakton profesionet

Punonjësit e Ferrokromit në Burrel ankohen në Fiks Fare se nuk po mundet të zgjidhin problemin që kanë hasur me pensionin. Duke u cilësuar si...

Zyrtare/ Barcelona dhe Juventus përballen më 8 gusht në ”Camp Nou”

Barcelona dhe Juventusi do të zhvillojnë një ndeshje miqësore në datën 8 gusht. Lajmi është konfirmuar nga klubi italian, përmes një njoftimi në rrjetet...

Shtatorja e Sali Butkës/ Hajdari: Vështirësi në finalizimin e projektit

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari teksa ka folur për përurimin e shtatores së patriotit të madh shqiptar, Sali Butka, është shprehur se finalizimi i...