E hënë, 18 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Etiketa

ermal mamaqi

“Ndihesha e ofenduar nga Ermali”/Belinda rrëfen prapaskenat e “Xing”

Belinda Dragoti bëri shumë bujë kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella në emisionin ‘Xing’. E ftuar së fundmi në ‘Glamour Zone’ në TV ORA, Belinda si...

Mamaqi nxjerr foton e Vasilit nga spitali: Më dhimbsesh, dhuna të la me trauma

Si rrallë herë, aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi ka shpërthyer me një reagim ironik ndaj të gjithë atyre që e kanë fyer për...

“Paketa e suksesit”/Mamaqi: Jam i prekur nga epitetet e përmendura

Aktori Ermal Mamaqi, i është rikthyer diskutimit të shumëpërfolur për “paketën” e tij se si të bëhemi të suksesshëm. Në PolitikOn nga Alfred Lela...

‘U bo ky që ishte kamerier’/ Ermal Mamaqi flet për paketën 39. 910 euro

Ermal Mamaqi ka dhënë provat se po shndërrohet dita-ditës në një influencues. Pak muaj më parë, ai ka shpërndarë një postim në Instagram, ku...

“Unë i ngjaj mamit të tij”, Ermal Mamaqi nuk e fsheh xhelozinë për Ledrin

Aktori i humorit Ermal Mamaqi, ka postuar një foto të Xheraldinës, mamasë së Ledrit, ndërsa nuk e ka fshehur “xhelozinë” për pamjen e jashtme...

Shpërthen në flakë makina me të cilën udhëtonin Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë (VIDEO)

Një incident ka ndodhur në orët e para të ditës, ku janë përfshirë disa personazhe të njohur të fushës së artit. Fugoni me të...

A do të lejohen dasmat këtë verë? Një lajm i shkëlqyer për çiftet e reja

Një shqetësim i madh për çiftet që kishin caktuar datën e dasmës, ishte nëse do të mbahej ceremonia apo jo. Pandemia ndryshoi totalisht jetën...

Hapen arkivat/ Ermal Mamaqi e kishte parashikuar koronavirusin para 10 viteve

Aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi, ka ndarë me ndjekësit e tij një video të shkurtër, nga koha kur ishte pjesë e spektaklit “2XL”. "Spërkate,...

Kur do përfundojë izolimi? Ermali i dedikoi një këngë, reagon Pëllumb Pipero (VIDEO)

Aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi, i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllumb Pipero. Ky i fundit, gjatë gjithë kësaj kohe ka ndihmuar...

‘E ulët nivelin e bisedës, do çohem nga paneli’, shpërthen Rezart Veleshnja

Aktori i humorit Rezart Veleshnja, i cili shquhet edhe për batutat pikante që shpërndan në Instagramin e tij, është revoltuar teksa ka qenë i...

Të fundit

Sa janë dhe sa do të jenë SHBA në ngjarjet që po përjeton Partia Demokratike

Nga: Preç Zogaj Pyetjes së parë, “sa janë”, ia dinë përgjigjen gjithë shqiptarët. Edhe ata që bëjnë sikur nuk e dinë. Janë shumë. Janë me...

Boiken Abazi jep dorëheqjen nga drejtimi i “Vetëvendosjes”

Boiken Abazi ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i degës së "Lëvizjes Vetëvendosje" në Shqipëri. Ai njofton me anë të rrjeteve sociale, se dorëheqjen e...

Pse humbi Albin Kurti?

Nga: Baton Haxhiu Tregimi ndër shqiptarë se çdo çudi zgjat jo më shumë se tri ditë dhe pastaj kalohet në një tjetër ngjarje çuditëse, për...

Rekord i ri/ 700 mijë shqiptarë kanë ikur nga vendi nga 2008

Që nga viti 2008 deri në 2020-n, janë rreth 700 mijë shtetas shqiptarë që kanë marrë leje qëndrimi në një nga shtetet e Bashkimit...

COVID-19 i merr jetën ish-Sekretarit Amerikan të Shtetit

Ish-Sekretari Amerikan i Shtetit, Colin Powell, ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 84-vjeçare. Colin Powell, Sekretari i parë me ngjyrë i Shteteve të...