E martë, 7 Dhjetor, 2021
8.5 C
Tirana

“Ndihesha e ofenduar nga Ermali”/Belinda rrëfen prapaskenat e “Xing”

Belinda Dragoti bëri shumë bujë kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella në emisionin ‘Xing’.

E ftuar së fundmi në ‘Glamour Zone’ në TV ORA, Belinda si asnjëherë më parë tregoi disa prapaskena, si pjesë e rubrikës ‘Pyetje Hot’.

Ajo rrëfeu se në fillimet e emisionit është ndjerë e ofenduar, dhe se çdo gjë që i thoshte Ermali e merrte për ters. Por gjerat ndryshuan me kalimin e kohës, duke u bërë edhe miq së bashku.

A ke patur ndonjë moment që ti je ndjerë e ofenduar nga Ermali? Mbase ai e ka bërë padashje.

“Po, në fillimet e emisionit, ndihesha e ofenduar për çdo gjë. Ermalit i merrja çdo gjë për keq. Dhe në prapaskenë më thoshte: ‘Po bëjmë shaka, për emisionin, mos u ofendo’ (qesh). Më pas, kur u njohëm nuk i merrja më asgjë për keq.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...