E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

“Paketa e suksesit”/Mamaqi: Jam i prekur nga epitetet e përmendura

Aktori Ermal Mamaqi, i është rikthyer diskutimit të shumëpërfolur për “paketën” e tij se si të bëhemi të suksesshëm. Në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, aktori i humorit Ermal Mamaqi ndërhyri live, pasi emri i tij u lakua në emision. Ai iu drejtua moderatorit të emisionit se nuk i kishte pëlqyer fakti që nuk e kishte njoftuar më herët për të patur një ndërhyrje në emision. Po kështu tha se është tejet i prekur nga ato epitete që janë përmendur për emrin e tij.

“Do të ishte më etike që të më kishe thënë se do ta bëja emisionin, dhe të futesha me video. Unë kam televizionin tim që e kam ne celular dhe e kam 24 orë. Unë doja t’u ktheja përgjigje atyre persona që nuk kontrollojnë dot veten e tyre. Jam i prekur nga ato epitete që janë përmendur. Ajo që unë po bëj, nuk prek dhe nuk shqetëson askënd. Unë eksperiencën time në karrierë, si njeri dhe si biznesmen, e kam përmbledhur në një paketë së bashku me profesionistë. Ajo që është transmetuar nga paketa është thjesht një prezantim, një pjesë e shkurtër e një prezantimi shumë të gjatë”, tha ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...