E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

ermal mamaqi

Ermal Mamaqi zbulon projektin e radhës, një tjetër film

Ermal Mamaqi ka zbuluar në emisionin “Soiree” në Top Channel, se për momentin nuk e ka në planet e tij rikthimin në televizion. Aktori...

Ermal Mamaqi tregon si e refuzoi Berisha rolin për në filmin “I Love Tropoja”

Aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi, ka zbuluar se para Ramës, ftesën ia ka drejtuar Berishës për të qënë protagonist në filmin “I Love...

Ermal Mamaqi zbulon shifrën marramendëse sa ka kushtuar filmi ‘I love Tropoja’

Në datën 19 janar pritet të mbahet premiera e filmit "I love Tropoja". Sikundër është thënë edhe më herët, në këtë film luajnë disa...

Elvanën apo Encën? Ermal Mamaqi zbulon kë ka paguar më shumë

Dy këngëtaret Elvana Gjata dhe Enca, kanë qënë dy personazhet që ka zgjedhur Ermal Mamaqi në filmat e tij. Në “Dy gisht mjaltë”, pjesë e...

“Nuk i eci filmi”, Rezart Veleshnja nuk ia lë mangët Bes Kallakut

"Ermali bën biznes, unë bëj komedi", ishte deklarata që nxiti debatin mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit. Reagimi i radhës ka ardhur nga Rezart...

“Sherri” i fundvitit/ Bes Kallaku: O lok je më i miri në biznes por jo në humor

Ermal Mamaqi ka reaguar pas deklaratave të bëra së fundmi nga Bes Kallaku për të dhe filmat e tij. I ftuar në emisionin “Shiko Kush...

‘Ik se nuk është për ty ajo’, Gent Bejko tregon si u njoh me bashkëshorten

Duket se aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi ka qenë një ogur mjaft i mirë për romancën mes Gent Bejkos dhe Xhoit. Në "Soiree",...

Rikthehet në ekran grupi ‘The SHBLSH’, ja ku do i shohim

Grupi i njohur i humorit SHBLSH duket se do të kenë edhe një rikthim të fundit në skenë. Agjenti i emisionit ‘Thumbon’ bën me dije...

“Goditje me kokë, shkelma në fyt”, Ermal Mamaqi tregon “vuajtjet” nga i biri

Aktori e njëkohësisht moderatori i mirënjohur Ermal Mamaqi, ka ndarë me ndjekësit një situatë se çfarë ndodh gjatë një nate kur ai fle me...

Edi Rama aktor në “I love Tropoja”, publikohet një sekuencë nga filmi (video)

Ermal Mamaqi ka ndarë me ndjekësit një pjesë nga filmi i tij më i ri  ‘I love Tropoja’. Producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ka...

Të fundit

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...