E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
8.5 C
Tirana

Etiketa

emisioni

Çfarë ndodhi? Rama braktis në mes intervistën me gazetarin Babaramo

Kryeministri Edi Rama është larguar në mes të emisionit “5 pyetjet” nën drejtimin e gazetarit Ilir Babaramo. Ka qenë vetë gazetari i cili ka deklaruar...

Ishte kapur me drogë? Shpat Kasapi ikën me urgjencë nga emisioni

Pak ditë më parë në mediat maqedonase qarkulloi lajmi se këngëtari Shpat Kasapi ishte arrestuar, pasi ishte kapur me dy doza kokaine me vete....

“Për ty çaj malet!”, i ati i rregullon kollaren Romeos pak para emisionit

Një video amatore ka dëshmuar marrëdhënien speciale të Romeo Veshaj me të atin. Gjatë përgatitjeve për emisionin ‘Binjakët’, Romeo ka treguar dhe pikën e tij...

Do rikthehet “Big Brother”? Zbulohet emisioni që do drejtojë Arbana Osmani

Zërat që qarkullonin në media, thonin se mund të kishim një rikthim të “Big Brother”, të cilin vetë Arbana e rikujtoi me postimet e...

Plas sherri në “Përputhen”/”Sa kam shalën, je ti i gjithi”, Arisi: Të rroftë pamja (VIDEO)

Në puntatën e dytë të emisionit “Përputhen”, janë shkaktuar zënkat e para dhe pakënaqësitë mes djemve dhe vazjave. Debati ka degraduar në personale, ku...

“Edi jam”, sms-ja që sjell në një tjetër ekran moderatorin e njohur

Moderatori Ermal Peçi do të jetë këtë sezon në një rrugëtim të përditshëm dhe live. Ai starton sezonin e ri në ekranin e "ABC...

Rikthehet në ekran emisioni “Rudina”, ja kur nis sezoni i ri

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari, ka njoftuar për rikthimin e emisionit të saj të pasdites në ekranin e Tv Klan. Një tjetër sezon i gjatë...

Arbana Osmani tregon ç’do të ndodhë me “Dua të të bëj të lumtur”

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël, por kjo nuk do të thotë se ajo do të shtyjë për një afat të mëvonshëm projektet...

Arbana Osmani zbulon kur do rikthehet “Dua të të bëj të lumtur”

Moderatorja Arbana Osmani ka njoftuar nëpërmjet një postimi në “Instagram”, se “Dua të të bëj të lumtur” do të rikthehet në 16 maj. Pas...

“Asgjë s’duhet të jepet falas në këtë jetë”, moderatorja heq dorë nga emisioni

Moderatorja Roza Lati kishte njoftuar se do të vinte në ekran me një projekt të ri, për të cilin duhej të linte paksa në...

Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...