E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

“Edi jam”, sms-ja që sjell në një tjetër ekran moderatorin e njohur

Moderatori Ermal Peçi do të jetë këtë sezon në një rrugëtim të përditshëm dhe live. Ai starton sezonin e ri në ekranin e “ABC News”.

 

View this post on Instagram

 

Nuk ka më sekrete! 7 Shtator, bashkë, në @abcnewsal 🤍

A post shared by Ermal Peçi ️ (@ermal.peci) on

Spoti shfaq Ermalin në përgatitjet e fundit, teksa skuadra e tij e njofton me një sms që gjithçka është pothuajse gati.

Por, nuk është i vetmi mesazh që mbërrin në celularin e tij. “Edi jam. Kur fillon?”, është sms që mbyll spotin, me përgjigjen e Ermalit: Shumë shpejt!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zhvillimet kryesore në botë në 24 orët e fundit

Çfarë ka ndodhur në botë në 24 orët e fundit 1- Merkel thirrje shteteve të BE: Vendosni karantinën për udhëtarët nga Britania e Madhe 2- Shefi...

Qytetet më të shtrenjta në botë për të huajt; Tirana në vendin e 152

Kryeqyteti i Turkmenistanit në Azinë Qendrore është cilësuar si qyteti më i shtrenjtë në botë për punëtorët e huaj. Ashgabat, një qytet me rreth një...

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...