Çfarë ndodhi? Rama braktis në mes intervistën me gazetarin Babaramo

Kryeministri Edi Rama është larguar në mes të emisionit “5 pyetjet” nën drejtimin e gazetarit Ilir Babaramo.

Ka qenë vetë gazetari i cili ka deklaruar se kreu i qeverisë ka refuzuar t’i përgjigjet pyetjeve të bëra prej tij.

Rama ka hequr mikrofonat dhe është larguar në mënyrë të habitshme.

”Nje interviste e nderprere ne mes nga Edi Rama gjate rregjistrimit i cili refuzoi ti pergjigjej me shume se gjysmes se pyetjeve sot paradite duke hequr mikrofonat dhe duke u larguar ne menyre te befte. Ndiqni ne oren 20.55 cfare ndodhi sot ne studion e 5 Pyetjet.”, shkruan Babaramo në rrjetin social, Facebook.