E premte, 7 Maj, 2021
23 C
Tirana

Etiketa

ekipi

OBSH, ekipi hetimor përgatitet të nxjerrë raportin për origjinën e Covid-it

Hetuesit që zhvilluan inspektime në Kinë për të zbuluar origjinën e koronavirusit, do të nxjerrin në mes të marsit një raport me përfundimet e...

Ekipi i Tiranës zbarkon në Gjeorgji

Tirana është gati për Champions League! Përpara se të zbrisnin në fushën e lojës, kampionët e Shqipërisë kaluan një prej testeve më të vështira, tamponin...

Koronavirus: Ekipi i Ellen Degeneres është i zemëruar, kjo është arsyeja..

Ellen Lee DeGeneres është një aktore amerikane, komediane, dubluese zëri dhe prezantuese televizive, moderatore e shfaqjes "The Ellen DeGeneres Show". Gjatë izolimit për shkak...

Gjyqi në Senat: Ja ekipi që do të mbrojë Presidentin

Ekipi ligjor i Presidentit Donald Trump do të përfshijë ish-profesorin e së drejtës të universitetit Harvard Alan Dershowitz dhe Ken Starr, ish-këshilltarin e pavarur...

Foto e nxjerr zbuluar, ja ekipi i ri i Eden Hazard

Në përfundim të finales së Europa League, e cila u fitua nga Chelsea, ylli belg, Eden Hazard dha lajmin e hidhur për tifozët se...

Video që po bën xhiron e internetit, ekipi feston me striptiste ngjitjen në kategori

Një video e festës së skuadrës së Lansas pas triumfit 1-0 ndaj Fuerteventurës është duke bërë xhiron e internetit. Ekipi spanjoll, i cili siguroi...

“Profecia” e kryeministrit Rama, radhën për tu “ndëshkuar” e ka ekipi anglez (Foto)

Kryeministri është një ndjekës i rregull i futbollit dhe të gjithë e dinë që ai është tifoz i “zjarrtë” me Juventus. Megjithatë, duket se duke...

ANALIZA/ “Pse Trump dhe ekipi i tij, duan të shpërbëjnë BE-në”

Natalie Nougayrede/ Administrata Trump, jo vetëm që nuk e pëlqen Bashkimin Evropian, por është e vendosur ta shkatërrojë atë. Vizita në Evropë e Sekretarit amerikan...

Ekipi i panjohur i shënon eurogol Milanit në ‘San Siro’ (Video)

Milani është duke u përballur me Dudelange në “San Siro”, në ndeshjen e vlefshme për Europa League. Kuqezinjtë kaluan të parët në avantazh me...

Mesfushori shqiptar përjashtohet nga ekipi grek, sherr me presidentin

Mesfushori shqiptar, Astrit Ajdareviç, ishte një ndër risitë e trajnerit të kombëtares kuqezi, Christian Panucci. Ai aktivizohet tek skuadra greke e AEK-ut, por së...

Të fundit

SHBA: Fati i paktit bërthamor është në dorë të Iranit

Administrata e presidentit Joe Biden ka sinjalizuar se Irani nuk duhet të presë lëshime të tjera të mëdha nga Shtetet e Bashkuara ndërsa mes...

Artur Zheji: Rama dëshiron të eleminojë Metën e Berishën nga sfondi politik

I ftuar si zakonisht në emisionin ‘Pika mbi i’ në Neës24, gazetari dhe analisti Artur Zheji foli mbi situatën politike në vend dhe shkarkimin...

Nostalgji futbolli / Maldini rrëfen ofertat e refuzuara për Milanin e tij

"Juve më donte. Tek Chelsea më ftoi Vialli në 96-ën. Por unë preferova të qëndroj në Milano, për të dalë nga një vit katastrofik....

Ndryshon Kodi Rrugor, ja çfarë duhet të dinë shoferët

Hyjnë në fuqi  ndryshimet e reja në “Kodin rrugor”. Parlamenti i Shqipërisë hodhi poshtë sot dekretin e Presidentit Ilir Meta për “Kodin rrugor”, duke...

Denoncimi/ Grida Duma: Ja si u blenë votat në Bashkinë e Rrogozhinës!

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka denoncuar sot me emra atë që ajo e quan “skema kriminale e blerjes së votave”. Nga foltorja...