E diel, 9 Maj, 2021
26 C
Tirana

Etiketa

Dubai

Prokuroria e Kukësit shpall në kërkim ndërkombëtar Fjolla Morinën

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës, ka bërë kërkesë për shpalljen në kërkim ndërkombëtar për këngëtaren nga Kosova, Fjolla Morina. Kërkesa e...

Minutë pas minute/ Pasagjerët për Dubai, nisen drejt aeroportit të Podgoricës

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, ‘Tirana International Airport’ ka bërë me dije se avioni do të ulet në aeroportin e Podgoricës në orën 18:30. “Njoftojmë gjithashtu...

Dubai, modelet nudo në ballkon postojnë video në mediat sociale, arrestohen

Një video që është bërë virale që nga e shtuna dhe tregon një duzinë modelesh nudo në një ballkon të një rrokaqiell në Dubai...

Në kërkim për vrasjen e Klodian Saliut, Dubai liron Plaurent Dervishajn

Autoritet e drejtësisë të Emirateve të Bashkuara Arabe në Dubai, kanë vendosur të lirojnë nga burgu, Plaurent Dervishaj, personin e kërkuar nga SPAK, si...

Misteret e pasurisë së Maradonës, zbulohen dy kasaforta në Dubai

Vlerësimi i saktë i pasurisë së legjendës argjentinase, Diego Maradona, në momentin e vdekjes së tij, më 25 nëntor 2020 është ende i vështirë....

Pse nuk shuhet dot zemërimi që ndezi maskarallëku i çetës së Dubait?

Nga: Red Varaku Është e qartë që pamjet egzotike të ahengut ministror në Dubai në një nga restorantet më të famshëm atje, është skandali më...

Basha: Ministrat shtrohen për shtatë palë qejfe në restorantin më të shtrenjtë

Pas shfaqjes nëpër rrjete sociale të videos ku ministrat shqiptarë ishin duke darkuar në një nga restorantet më të shtrenjta në Dubai, pati shumë...

Darka luksoze në Dubai/ Basha: 1 mijë dollarë bifteku, s’kanë turp

Pamjet e ministrave shqiptarë duke ngrënë darkë në Dubai, në restorantin e kuzhinierit të famshëm Nusr-et, bëri bujë në rrjetet sociale ditët e fundit....

“Historia ime”, me disa ministra që çoheshin nga restorantet pa paguar

Nga: Kreshnik Spahiu Ishte viti 2011...... Përballë kryeministrisë ndodhej Bar-Kafe e quajtur “Bulevard”. Aty mblidheshin rreth orës 14:00 ministrat e qeverisë Berisha dhe diskutonin mbi prokurimet e...

Mazniku për darkën luksoze në Dubai: As menunë nuk e pamë, na e paguan arabët

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku, ka folur në lidhje me darkën në restorantin luksoz të kuzhinierit turk Nusret në Dubai. I ftuar në...

Të fundit

Kosovë, Zubin Potok / “Ishte me kallash në dorë dhe gjuajti mbi 30 plumba”

Udhëheqësi i grupit “Kosovo Mountain Club”, Adnan Beqiraj, ka rrëfyer për Gazetën Express për të shtënat me armë zjarri në zonën e Zubin Potokut,...

Dita e Europës/ Soreca me video-mesazh: Të kapërcejmë krizat së bashku!

“Të kapërcejmë krizat së bashku!”. Ky ka qenë kryemesazhi që Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca, dha sot në kuadër të Ditës...

Sunday Mail: I akuzuari për abuzim me fëmijët, lirohet pas 13 vitesh në Tiranë

Viktimat e abuzimit, shqiptarë, pranojnë se gënjyen. Pronari i shtëpisë së fëmijëve, David Brown, drejt fluturimit për në Britani. Robert Fairnie Një vullnetar bamirës u lirua...

Tragjedia te familja Haliti, familja ngre dyshime për mjekët: Reaguan vonë

Vonesa në kurim ka qenë fatale për pjestërët e familjes Haliti. “Mjekët më kanë thënë se isha shumë vonë, se kanë kaluar 24 orë....

Tatuazh

Opinion nga Edmond Tupja /panorama.al/ U bënë vite, të paktën qysh prej shembjes së sistemit komunist në vendin tonë, që tatuazhet janë bërë një realitet...