E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

djalit

“Nuk ishte problemi im”, Ana Lika rrëfen “problemin” e djalit që e refuzoi

Një ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar, Ana Lika ka folur publikisht për jetën personale. Vitet kanë kaluar dhe ajo është në...

“Më solli të punoja si valltare”, gruaja-burrit: Unë lypja ti i jepje djalit hashash

Një 29-vjecar, baba i një fëmije, rrëfeu sot në  emisionin “Me Zemër të Hapur” peripecitë e bashkëjetesës 5-vjecare me nënën e djalit të tij. Nga...

“S’do më shohësh më gjallë”, djalit vrau veten pas sherrit me gruan, babai: Nuk e besoj, atë…

Babai i të riut që u vetëvra dy ditë më parë në Klos, e ka pasur të vështirë të pranojë ngjarjen, duke hedhur dyshime...

Hetimi i fejesës së djalit dhe plani i supozuar për vrasjen e diktatorit nga Mehmet Shehu

Një bisedë interesante është zhvilluar mes Enver Hoxhës dhe Hekuran Isait për fejesën e djalit të Mehmet Shehut, Skënderit, me Silva Turdiun, vajza e...

“Bëmë baba të të ngjaj”, foto e djalit të Suarez bëhet virale

Luis Suarez është një nga qendërsulmuesit më të më mirë në qarkullim në këto momente. Uruguaiani kudo që ka luajtur nuk ka reshtur së...

Policia i ekzekutoi të atin në vitin 2002, djalit i bëjnë atentat me tritol: Ku dyshoj

Një sasi e konsiderueshme tritoli ka shpërthyer në derën e oborrit të Marin Begesë në fshatin Kukël të Bashkisë Vau i Dejës. Ka qenë...

Veliaj i përdori foton e djalit pa lejen e tij, revoltohet aktivisti: Pervers!

Aktivisti Besjan Pesha, përmes një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’ ka denoncuar përdorimin e fotos së djalit të tij, gjatë mitingut ku...

Goditja ndaj djalit të ish-deputetit, Berisha: Ja pse Rama i ‘urren’ fierakët

Protesta e opozitës që filloi para Kryeministrisë, për të marshuar më pas para Kuvendit dhe që u mbyll si gjithmonë te selia e PD-së...

Pamje prekëse/ I dëbuan babanë e djalit, gruaja shtatzënë ‘kërkon’ shqiptarin

Një shqiptar  i njohur me emrin Gjoka është dëbuar nga Danimarka. Ai ishte martuar me një të huaj të quajtur Stine Kappelborg. Kjo e...

Fjalët prekëse të djalit të pronarit të Leicester: Më mungon baba, ja krenar…

Vichai Srivaddhanaprabha, pronari i Leicester City humbi jetën në mënyrë tragjike pak ditë më parë pasi helikopteri i tij u rrëzua pas një ndeshje...

Të fundit

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...

Blerja e energjisë zhvlerëson lekun, euro në nivelin më të lartë nga korriku

Euro është forcuar ndjeshëm sot në tregun e brendshëm valutor, duke reflektuar kërkesën e lartë për valutë për blerjen e energjisë. Sipas kursit zyrtar të...