E martë, 30 Nëntor, 2021
7.5 C
Tirana

“Nuk ishte problemi im”, Ana Lika rrëfen “problemin” e djalit që e refuzoi

Një ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar, Ana Lika ka folur publikisht për jetën personale. Vitet kanë kaluar dhe ajo është në kërkim të një personi të mirë për të kaluar moshën, ndryshe nga adoleshenca. Aso kohe, Ana ka përjetuar eksperienca nga më të ndryshmet.

Në intervistën për “Thumb”, aktorja e humorit zbuloi historinë me një djalë të cilin e pëlqente, por u përball me të papriturën. Ai ishte homoseksual.

“Nuk jam zhgënjyer, pastaj u bëmë shumë shokë. Unë nuk e shpreh kurrë kur kam dikë qejf. Kam një metodë timen: bëj sikur nuk i kam qejf. Dhe ata më vinë vetë. Ky s’vinte. E pyeta pastaj: “A kam ndonjë gjë unë personalisht?” Jo tha thjesht ke një gjë që s’më duhet mua. E mirë i thashë, të paktën s’është problem im”, tha duke qeshur aktorja, e cila mbylli një sezon të suksesshëm në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...