E premte, 22 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Etiketa

djalin

Rrëfimi tronditës i gruas: Të lutem mos më vrit të shoh edhe njëherë djalin

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News 24 është rrëfyer nëna e tre fëmijëve, e cila aktualisht thotë se i rrezikohet jeta....

FOTO/ Dedikim fantastik për djalin, Hysaj me tatuazh të ri

Elseid Hysaj, mbrojtësi i Napolit në Serie A dhe i kombëtares shqiptare është i apasionuar pas tatuazheve. Shumë të tilla gjenden në trupin e...

Video bëhet virale, Ronaldo “godet” me kupë djalin dhe nuk…

Cristiano Ronaldo është padyshim ndër lojtarët më të mirë në botë, madje disa thonë më i miri. Por konsensusi ulet ndjeshëm kur flitet për...

“Ata ma morën djalin nga dora”- Al Jazeera shkruan për masakrën e Mejës

Ditën e djeshme u përkujtua përvjetori i masakrës së Mejës, ku forcat serbe lanë të vrarë 376 persona. Për këtë tragjedi, si një ndër më...

Nëna ‘mostër’, shiti djalin 2500 dollarë për të paguar një borxh droge

Një grua  nga Teksasi shiti djalin e saj shtatëvjeçar për 2.500 dollarë për të paguar një borxh droge. Ajo është dënuar me gjashtë vjet...

Tmerr në familje/ Babai vret djalin 4-vjeçar, motivi dyshohet të jetë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ditën e djeshme, ku një 27-vjeçar ka vrarë djalin e tij 4 vjeç dhe më pas...

VIDEO/ Këngëtarja shqiptare marton djalin, dalin pamjet nga dasma

Sot është një ditë mjaft e veçantë për këngëtaren e njohur nga Kosova, Remzie Osmani. Djali i saj sot kurorëzon dashurinë në martesë. Këngëtarja e...

Denoncimi/ “Edi Rama zgjedh në krye të Prokurorisë së Përgjithshme djalin e tezes së Ina Ramës”

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ditën e sotme ka hapur garën për zgjedhjen e Prokurorit të Përgjithshëm. Ky post aktualisht mbahet nga Prokurorja e...

PD zbulon identitetin e policit që goditi djalin e ish-deputetit të Fierit (Video)

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa ka denoncuar efektivin e policisë, i cili sipas saj ishte i veshur civil dhe dhunoi Bruno Baçin. PD ka...

PD publikon videon: Momenti kur polici civil godet djalin e ish-deputetit

Janë publikuar të tjera pamje nga arrestimi i djalit të deputetit Luan Baçi. Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, në një postim në facebook,...

Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...