E enjte, 17 Qershor, 2021
15.5 C
Tirana

Tmerr në familje/ Babai vret djalin 4-vjeçar, motivi dyshohet të jetë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ditën e djeshme, ku një 27-vjeçar ka vrarë djalin e tij 4 vjeç dhe më pas është vetëvrarë.

Sipas mediave greke, ngjarja ka ndodhur ne zonën e Halandrit dhe motivi i vrasjes dyshohet të ketë qenë një lidhje jashtëmartesore që 27-vjeçari pretendonte se kishte gruaja e tij, ndërsa aludohet se çifti kohët e fundit kishte pasur probleme dhe grindje të shumta.

Policia arriti në vendngjarje dhe gjeti një skenë horror, ku të dy ishin shtrirë pranë njëri tjetrit.

 

Ndër të tjera, dyshohet se i riu 27-vjeçar kishte probleme psikologjike.

Ai madje kishte lënë edhe një shënim pak para se të vetëvritej, por nuk ka shumë detaje. Thuhet se shënimi mbaronte me fjalën “një falje e madhe”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reporterët pa Kufij: Rusia po i vret mediat e pavarura

Reporterët pa Kufij paralajmëruan për “zhdukjen graduale” të mediave të pavarura në Rusi dhe i kërkuan presidentit Vladimir Putin që të shfuqizojë të ashtuquajturin...

Italia ”shkërmoq” Zvicrën dhe kalon në raudin tjetër të ”Euro 2020”

Përfundon ndeshja e Grupit C. Italia ka mundur me rezultatin e pastër 3-0, Zvicrën dhe është kualifikuar në raundin tjetër të “EURO 2020”. Ndeshja u...

Irani synon blerjen e satelitëve rusë

Njoftimet se Irani po kërkon të blejë një sistem satelitor rus të avancuar nuk janë "veçanërisht shqetësuese" për sigurinë e trupave amerikane në rajon,...

Padia e Metës për Teatrin Kombëtar, Kushtetuesja tërhiqet për të marrë vendimin

Ka përfunduar pas 12 orësh, seanca në Gjykatën Kushtetuese për çështjen e shembjes së Teatrit Kombëtar, e cila filloi mëngjesin e sotëm rreth orës...

“Mos përdor gjuhën e Bashës”/ Spiropali debat me Abilekajn për 25 prillin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe gazetari Enton Abilekaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme. Të ftuar në emisionin ''Open''...