E enjte, 4 Mars, 2021
17 C
Tirana

Etiketa

dhuratë

Gjermania i dhuron RENEA-s 200 palë këpucë, Kikia: E turpshme

Policia Federale Gjermane i ka dorëzuar dje njësisë speciale RENEA dhe grupit të gatshëm të policisë (njësia Tiranë) 200 palë këpucë shërbimi me vlerë...

Mos-riatdhesimi i luftëtarëve të huaj, si një dhuratë për ISIS-in

Nga Elena Pokalova “National Interest” Shtetet e Bashkuara vendosën veton ndaj një rezolute të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara më 21 gusht, që...

Takimi në Shtëpinë e Bardhë, Vuçiç bën gati dhuratën për Trump

Mediat serbe shkruajnë se presidenti Vuçiç ka bërë gati një dhuratë për liderin e SHBA-ve, Donald Trump. Sipas “Novosti”, Vuçiç do t’i dhurojë presidentit amerikan...

“Dhurata më e bukur, nga Ana!” Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen

Gjatë festës së ditëlindjes me VIP-a të Ardit Gjebresë, surpriza më e bukur për të erdhi nga Anna! Ardit Gjebrea feston sot 57-vjetorin e lindjes...

Ambasadorja e SHBA i jep dhuratën e veçantë Besa Shahinit

Sot Ambasadorja e SHBA Yuri Kim ka zhvilluar një takim me Ministren e Arsimit Besa Shahini. Diplomatja i dhuroi Shahinit një glob të gdhendur me...

E pabesueshme/ Bill Gates i bën vetes dhuratën aspak të zakontë

Bill Gates, i njohur gjerësisht si njeriu i dytë më i pasur në botë, i ka bërë vetes një dhuratë aspak të zakontë. Ai ka...

Kanye West i bën Kim Kardashian super dhuratën e radhës

Reperi i famshëm amerikan Kanye West kujdeset gjithnjë që t’i bëjë bashkëshortes së tij Kim Kardashian dhurata nga më të bukurat. E kësaj here s’kishte...

Meta takon Janullatosin, merr dhuratën e veçantë për Krishtlindje

Presidenti Ilir Meta ka takuar ditën e sotme Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse të Shqipërisë Anastas Janullatos, në kuadër të festës së Krishtlindjeve. Meta ka publikuar...

Kushtoi 40 milion dollarë/ Zbuloni dhuratën fantastike që Beyonce i bëri Jay Z

Diva e muzikës, Beyonce, zbulohet se i ka bërë bashkëshortit të saj Jay Z një dhuratë fantastike kur u bënë prindër për herë të...

Boris Johnson: Ja dhurata ime për Krishtlindje

Kryeministri britanik Boris Johnson ka premtuar të rikthejë marrëveshjen e Brexit në Parlament përpara Krishtlindjeve. “Dhurata ime për Krishtlindje do të jetë marrëveshja e Brexit...

Të fundit

Kryemadhi: Ahmetaj është frikacak, nuk e mban dot burgun

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shprehur se kohët e fundit ka ndryshuar mendim për ministrin Arben Ahmetaj. E ftuar në “Opinion”...

E mori me kredi, pas një viti e gjysmë përmbarimi e nxjerr nga shtëpia

Jorida Davidhi ka denoncuar sot në emisionin “Stop” se në vitin 2013 ka marrë një kredi të butë përmes Bashkisë Tiranë dhe një institucioni...

Kryemadhi: Dola kundër inceneratorëve, Koka u ankua tek ish-kryetari i LSI

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intehrim, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me denoncimin e saj për inceneratorët. Kryemadhi tha se eksponentë...

Deklarata për dorëheqje/ Spahiu jep 6 argumente pse Meta nuk do e mbajë fjalën

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu duke komentuar deklaratat e Presidentit Ilir Meta së fundmi lidhur me zgjedhjet e ardhshme, tha se Kreu i Shtetit...

Kush është ishulli më misterioz, më i izoluar dhe më i rrezikshëm në planet?

Një ishull i pandikuar nga civilizimi modern. A ekziston? Po. Në Oqeanin Indian, populli sentinelez ka jetuar në një ishull të vogël për më...