E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

“Dhurata më e bukur, nga Ana!” Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen

Gjatë festës së ditëlindjes me VIP-a të Ardit Gjebresë, surpriza më e bukur për të erdhi nga Anna!

Ardit Gjebrea feston sot 57-vjetorin e lindjes dhe në momentin që akrepat shënuan 00:00 moderatori i njohur kishte mbledhur gjithë familjarët e tij dhe shoqërinë për të festuar në Sarandë.

Të pranishëm në festën e tij të ditëlindjes ishin edhe artistë shumë të njohur si: Flori Mumajesi, Klajdi Haruni, Bruno, Kejsi Tola, Marsela Çibukaj, Eni Çobani etj.

Ka qenë vetë ai që ka ndarë copëza nga festa e tij e ditëlindjes nëpërmjet disa postimeve në InstaStory, i cili ndër të tjera është shprehur shumë i emocionuar për surprizën që i bëri e bija.

Anna Gjebrea së bashku me Kejsi Tolën kanë kënduar një duet të dyja dhe për të ky ishte momenti më i bukur gjatë festës së ditëlindjes.

“Dhurata më e bukur nga Ana Gjebrea dhe Kejsi Tola”, ka shkruar Ardit Gjebrea.

Moderatori i dashur për shqiptarët gjithashtu ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me bashkëshorten Anila dhe vajzën Ana, i cili ka shkruar se nuk do të ketë më tortë me qirinj sipër.

“Nuk ka më tortë me qirinj sipër, por nga tani e tutje për çdo datëlindje, do të kem një shishe që hapet për të thënë: “Gëzuar”! Është ky falenderimi im për Zotin, që më lë të jetoj me familjen, shoqërinë, ata me të cilët punoj çdo ditë dhe ju që më rrethoni me dashuri”, është shprehur ai, shkruan “iconstyle”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Presidenti Biden nënshkruan tre dokumentat e para

Presidenti Joe Biden nënshkroi tre dokumente në Sallën e Presidentit në Kapitolin e Shteteve të Bashkuara menjëherë pas ceremonisë së betimit, akti i tij...

Flitej për shkarkim, drejtuesit e Çelsit marrin vendimin për Frenk Lampard

Pas shumë rezultateve negative, Frenk Lampardit i jepet besim në vijueshmëri të plotë të detyrës së tij. Sipas asaj që thuhet tek media britanike “SKY...

Trashëgimia e fortë e epokës Trump

Nga: Pierre Haski “Internazionale” Ndërsa Shtetet e Bashkuara po përgatiten të jetojnë shumë gjatë me trashëgiminë e Donald Trump, pjesa tjetër e botës mezi pret...

Prishi kontratën me skuadrën, Igli Tare shënjestron ish-lojtarin e Milanit

Pas prishjes konsensuale të kontratës së tij me Arsenalin, Sokratis Papastathopulos është vendosur në shënjestrën e shumë klubeve që do t’a përfitonin grekun me...

Të premtosh ‘shkapjen’ e shtetit, për ta gjunjëzuar atë

Nga: Mero Baze Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë, përjashtoi Albin Kurtin dhe 46 deputetë të tjerë, nga e drejta për të kandiduar, pas verfikimit...