E enjte, 20 Janar, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

bujë

U kthye nga Holanda, zhduket pa bujë 33-vjeçari në mes të Tiranës

Në këtë puntatë të parë të emisionit “Uniko” nga Spartak Koka në Klan Plus, do të flasim për një ngjarje misterioze të patrajtuar më...

10 mashtrimet që bënë bujë në botë gjatë vitit 2019

Më 2019, shikuesit janë përballur me video të manipulueshme, që janë prezantuar si të vërteta apo me blogje të shkruara nga persona anonimë. Dhe...

U arrestua me bujë, të premten mund të lirohet/ Ç’po ndodh me ish-prokuroren Janeva

Prokuroria për Krim të organizuar dhe korrupsion ka kërkuar që të lihet në paraburgim edhe për pak kohë ish-prokurorja speciale Katica Janeva. Prokurorja Vilma Ruskoska...

“Më mirë të kishin vdekur”, deklarata e ministrit danez për xhihadistët bën namin

Danimarka ka dënuar 13 persona të cilat kanë udhëtuar në Siri për të marrë pjesë në konfliktet e armatosura. Nëntë janë dënuar me dëbim...

Historia që po bën bujë/ Çifti pret një fëmijë, ish-e fejuara: Erioni më përket mua

Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me Erjonin pasi janë njohur...

21-vjeçarja serbe fejohet me 74-vjeçarin: S’më intereson çfarë mendojnë njerëzit

Një çift në Serbi po bën bujë në rrjet, për shkak të moshës së tyre. Milijana Bogdanovic është vetëm 21-vjeçe dhe thotë se kryen...

VIDEO/Pritja e Strakoshës bën bujë në rrjet, si e bëre atë Thomas?!

Thomas Strakosha, portieri i Lacios, ishte protagonist i barazimit 1-1 të skuadrës së tij ndaj Milanit. Në minutën e 15, gardiani 23-vjeçar i mohoi një...

Piktura e veçantë që mban Donald Trump shkakton bujë në rrjet

Një pikturë e veçantë që mban Trump në zyrë është vënë re gjatë një interviste të presidentit. Kjo pikturë është varur jashtë Zyrës Ovale. Ajo...

Grupi “Bajri”, bën bujë në mediat holandeze. Ja çfarë shkruajnë

Për arrestimet e grupit “Bajri” kanë shkruar edhe mediat holandeze. Sipas të përditshmes të këtij vendi “De Telegraaf”, një nga të arrestuarit në Holandë...

Aldo Bumçi si Nard Ndoka, deklarata për kokainën që po bën bujë

Deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi ka bërë një deklaratë me të cilën duket se konkurron Nard Ndokën. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News...

Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...