E martë, 7 Prill, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

blendi fevziu

“Mos më bëj të fortin këtu!”, Blendi Fevziu i ndërpret fjalën Arben Ahmetajt

Mbrëmjen e djeshme në "Opinion", është agravuar situata mes moderatorit Blendi Fevziu dhe ministrit Arben Ahmetaj. Ministri po fliste për donacionin e Bashkimit Evropian...

‘Surprizohet’ në emision, Ahmetaj merr vesh i fundit shpalljen e fatkeqësisë natyrore

Koordinatori për situatën ekonomike, Arben Ahmetaj, mbrëmjen e djeshme është shfaqur i surprizuar kur ka marrë vesh në studion e “Opinion”, se Rama ka...

Pse duhet të durojmë

– Nga Blendi Fevziu Po më ndodh diçka që nuk e kam pasur asnjëherë të mjaftueshme më parë. Kam kohë. Shumë kohë. Qëndroj ulur përballë Tv...

“I eliminuan të gjithë”, Fevziu zbulon si u njoh Nexhmija me Enverin

Gazetari Blendi Fevziu ka rrëfyer disa detaje pikante nga njohja e Nexhmijes me bashkëshortin e saj, Enver Hoxha. Sipas tij, ajo u njoh në...

A kishte frikë Nexhmija nga Enveri? Fevziu nxjerr të pathënat

Gazetari Blendi Fevziu, në studion e lajmeve të 'Ora News', ka komentuar rolin që ka pasur Nexhmije Hoxha te bashkëshorti i saj, Enver Hoxha....

“Të të vijë turp. Ti më merr të keqen mua”, Ramës nuk i del e keqja me gazetarët

Në emisionin “Opinion”, kryeministri Edi Rama iu përgjigj kritikëve që arsyetojnë pse ka vonuar lufta frontale e shpallur tashmë me paketën “Anti-KÇK”. Ai shprehu...

Keni marrë ndonjë gjë sot? Sherr në emision, Rama “bën për një lek” gazetarët

Emisioni i sotëm “Opinion” është shoqëruar me debate të forta, ku ka patur ngritje zëri në të shumtën e rasteve. Kryeministri Rama, në jo...

Fevziu: Paketa anti-KÇK është një nismë e vonuar

Gazetari Blendi Fevziu ka komentuar paketën Anti-KÇK dhe aksionet e bëra së fundmi nga Operacioni Forca e Ligjit. I ftuar në emisionin Java në RTSH,...

“Batanijet e ndihmave po shiten me 5 mijë lekë”, Blendi Fevziu jep alarmin

Në emisionin “Opinion”, gazetari Blendi Fevziu ka dhënë një mesazh ndaj të gjithë qytetarëve, të cilët janë sensibilizuar, duke kontribuar për të prekurit nga...

“Një takim sa njohës, e frymëzues”/ Fevziu takon të rinjtë e “Fundjavë Ndryshe”

Përgjatë pesë ditëve të Panairit të Librit, Blendi Fevziu ka qenë një ndër autorët më të kërkuar. Ku këtë vit ka ardhur me një...

Të fundit

Koronavirusi në Shqipëri/ Basha: Testojmë 2 herë më pak se Maqedonia e Veriut

Kryetari i PD-së Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin “Opinion”, theksoi se është shumë e rëndësishme që të shtohet numri i testimeve...

Johnson në terapi intensive/ Ja kush pritet ta zëvendësojë kryeministrin britanik

Para disa ditësh kryeministri britanik Boris Johnson rezultoi pozitiv me COVID-19, ndërkohë ditën e sotme gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe për pasojë...

22 viktima deri më tani/ Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19

Mbrëmjen e sotme, Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini deklaroi se Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19. Tomini...

“S’di se çfarë ka bërë Ademi”, Lleshaj: Gjendja në Shkodër është serioze

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News 24” prej ku foli për situatën e...

U infektua me koronavirus, përkeqësohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson

Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson është përkeqësuar si pasojë e koronavirusit dhe aktualisht ai është nën kujdes intensiv. Para 11 ditësh, Johnson rezultoi...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT