E diel, 20 Shtator, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

avioni

U shpall i zhdukur në vitin 1955, avioni rishfaqet pas 37 vitesh. Ja se çfarë ndodhi

Jeta është e mbushur me mistere, shumë prej të cilave nuk zgjidhen asnjëherë. Por disa enigma duket se sfidojnë hapësirën dhe kohën, arsyen e...

Rrëzohet avioni që transportonte para, raportohen 7 viktima

Një avion i cili transportonte ushqim, motoçikleta dhe para është rrëzuar sot pak pas ngritjes nga aeroporti i Sudanit të Jugut. Ministri i Transportit deklaroi...

Rrëzohet avioni i forcave të policisë në Turqi, humbin jetën oficerët

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Turqi, ku një aeroplan i vogël i forcave të policisë është rrëzuar në një mal. Ministria e Brendshme...

Avioni i rrëzuar në Pakistan, shpëtojnë vetëm 3 persona

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Pakistan, ku një avion që transportonte 107 persona është rrëzuar gjatë fluturimit. Raportohet se aksidentit i kanë...

VIDEO/Avioni rrëzohet pak momente pas ngritjes, ngjarja filmohet nga pasagjeri

Një ngjarje tronditëse është regjistruar në Rusi ditën e djeshme, teksa një avion është rrëzuar në tokë pak momente pas ngritjes në fluturim. Ngjarja ndodhi...

Avioni bën ulje emergjente në mes të dëborës, pasagjeri filmon gjithçka

Një avion ka bërë ulje emergjente në mes të dëborës në Rusi, ndërkohë ngjarja është filmuar nga një pasagjer. Mediat lokale raportojnë se në avion...

FOTO/ Avioni u nda në 3 pjesë por nuk shënoi asnjë viktimë

Një incident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Turqi, teksa një aeroplan ka rrëshqitur nga pista aeroportit ‘Sabiha Gokcen’ në Stamboll. Mediat turke...

Anulimet e fluturimeve nga mjegulla, ja vendimi i marrë sot

Të gjithë pasagjerët e prekur nga vonesat ose anulimet e fluturimeve të djeshme për nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, për shkak të mjegullës së...

Irani arreston autorin që filmoi rrëzimin e avionit ukrainas

Mediat e huaja bëjnë me dije se Irani ka arrestuar personin që ka filmuar rrëzimin e avionit ukrainas nga raketat. I arrestuari besohet se do...

Irani pranon se ishte përgjegjës për rrëzimin e avionit ukrainas

Ushtria e Iranit ka pranuar sot se ishte fajtore për rrëzimin e avionit ukrainas, ku humbën jetën 176 persona. Ata pohuan se avioni ishte rrëzuar...

Të fundit

Berisha: Avionët rus spiunojnë Shqipërinë, ndryshuan kursin e fluturimit aty ku do ndërtohet baza e NATO-s

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim që i ka ardhur nga një oficer. Në denoncimin në fjalë thuhet se avionët rus që kanë...

Djalë apo vajzë? Elita Rudi konfirmon shtatzëninë

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi do bëhen prindër për herë të dytë. Gjiko në një video të publikuar në InstaStory, ka pohuar se partnerja...

Arrestohet për dhunë, por mungon akti i mjekësisë ligjore. Babë e bir përballen në “gjyq”

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i cili kërkon që...

“Gylsereni” zbulon kur do martohet me producentin turk (FOTO)

Aktorja Nurgul Yesilçay, e njohur nga roli i “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara” në Shqipëri, do të martohet. Aktorja 44-vjeçare dhe producenti Necati Kocabay...

Detajet/ Sherr banal pranë një lokali në Tiranë, plagoset 45-vjeçari

Policia e Tiranës ka dhënë detajet e para lidhur me plagosjen e ndodhur pasditen e sotme pranë një lokali në Tiranë. Pas një konflikti të...