E enjte, 27 Janar, 2022
5.5 C
Tirana

Etiketa

Alvisa

“Për’Puthen”, a nuk vriten vajzat nëse nuk puthen?

Nga: Lorenc Vangjeli Historia është e thjeshtë. Fare e thjeshtë. Një skenar pothuaj i rëndomtë që ndodh në mijëra forma, mënyra e personazhe të ndryshëm,...

“Më ra tensioni”, Konomi reagon për skandalin e “të dashurit të fshehtë”

Alvisa, një ndër vajzat e “Për’puthen” është komentuar gjerësisht për denoncimin që ajo bëri në emision, ndaj ish të dashurit. Kishte nga ata që...

Shantazhe me video në “Për’puthen”, Arjan Konomi: Alvisa bën viktimën

Një nga konkurrentet e "Për’puthen", është shantazhuar me video për të lënë emisionin. Puntata e djeshme ka qenë tejet e tensionuar për Alvisën, e...

“Ke akoma ndjenja për Alvisën”, Ada ngre dyshime për Hysenin (VIDEO)

Hysen Ramaj krijoi sërish një situatë të tensionuar në “Për’puthen”, pasi një nga konkurrentet që kishte dalë në takim, Ada, kishte dyshime nëse ai...

“Kemi bashkëjetuar për 1 vit e gjysmë”, dalin sekretet e radhës në “Për’puthen”

Në “Për’puthen” u transmetua takimi i Brunos dhe Alvisës. Gjatë takimit të tyre u vu re afrimiteti. Të dy u ulën në divan dhe...

VIDEO/Plas sherri në “Për’puthen Prime”, Alvisa lë studion

Puntata e parë e “Për’puthen Prime” shkaktoi shumë zhurmë. Emisioni pati shikueshmëri maksimale, kjo për shkak të situatave pikante që u krijuan. Ish-i dashuri...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...