E enjte, 21 Tetor, 2021
8.5 C
Tirana

“Kemi bashkëjetuar për 1 vit e gjysmë”, dalin sekretet e radhës në “Për’puthen”

Në “Për’puthen” u transmetua takimi i Brunos dhe Alvisës. Gjatë takimit të tyre u vu re afrimiteti. Të dy u ulën në divan dhe ajo që i pasonte më pas ishin puthje, përqafime dhe prekje. Bruno nisi ta pyeste Alvisën se si i pëlqen puthjet, spontane apo me planifikim dhe ajo iu përgjigj se i dëshiron me planifikim.

Hyseni një nga konkurrentët në studio njëkohësisht dhe ish-i dashuri i Alvisës, ka ndërhyrë dhe i ka thënë se puthja rrëmbehet, nuk kërkohet. Ai zbuloi edhe se kanë bashkëjetuar me Alvisën për 1 vit e gjysmë. Kjo nxiti reagimin e ashpër të Alvisës.

Debati

Hyseni: Kam 5 muaj që jetoj vetëm, se kam bashkëjetuar me Alvisën.

Alvisa: Po motra dhe mbesa.

Hyseni: Jo nuk është e vërtetë. Kemi pasur bashkëjetesë për 1 vit e gjysmë. Jetoj vetëm. Ka vetëm 2 javë që ka ardhur mbesa.

Alvisa: Mirë, çfarë më ke gatuar ti?

Hyseni: Përveç atyre që kemi gatuar bashkë, kam gatuar dhe vetë.

Alvisa: Çfarë ke gatuar? Se mos më ngatërron me ndonjë tjetër?

Hyseni: Po, po.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   "Ky është viti i fundit që bëj Për’puthen", Olsa tregon vendimin e papritur

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...

77 mandate PS-ja?

Nga: Eduard Zaloshnja “Do të kishim marrë jo 74, por 77 mandate, nëse shumë nga ata që na votuan nuk do të kishin ngatërruar numrin...

‘Reshje shiu me intensitet të ulët’, parashikimi i motit për nesër

Duke filluar nga dita e nesërme, mbi vendin tonë depërtojnë gradualisht masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriperëndimore. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash...

A duhet shtetëzuar transporti urban?

Nga: Klodian Tomorri Ka patur një debat mes ekonomistëve nëse shërbimi i transportit urban është apo jo monopol natyror? Evans në vitin 1991 studioi shërbimin...

Do jepni dorëheqjen nga PD? Basha: 95% e demokratëve më duan

Në një prononcim për gazetarët nga selia blu, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 95% e demokratëve e duan në krye të betejës. Nga ana...