E enjte, 21 Tetor, 2021
8.5 C
Tirana

VIDEO/Plas sherri në “Për’puthen Prime”, Alvisa lë studion

Puntata e parë e “Për’puthen Prime” shkaktoi shumë zhurmë. Emisioni pati shikueshmëri maksimale, kjo për shkak të situatave pikante që u krijuan. Ish-i dashuri i konkurrentes Alvisa Qarri, ka trazuar ujrat dhe ka nxitur debat.

Gjatë prezantimit të djalit të ri nga moderatorja Bora Zemani, Alvisa nuk mundi dot të suportonte dot këtë situatë, dhe u largua nga emisioni.

Sakaq, Bora sqaroi se djali në fjalë ishte ish-partneri i Alvisës dhe zbuloi se ata kishin qëndruar tre vite të lidhur. Disa minuta më pas, Alvisa u kthye sërish në studio, dhe pati një debat të fortë me Arjan Konomin lidhur me pranimin e ish-të dashurit të saj në emision.

Debati degradoi në tone të ashpra, teksa opinionisti Konomi tregoi se s’kishte qenë prezent në Shqipëri gjatë kohës që djali i ri ishte përzgjedhur nga emisioni.

“Po të ishte ashtu siç ishte ti, unë këtu isha në produksion dhe thoja ‘futeni këtë djalin, mos e fusni atë pipiruckën atje”, u shpreh Arjani, ndërsa djemtë dhe Alvisa u ngritën të revoltuar nga vendet e tyre, duke ndërprerë emisionin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bora Zemani shuan heshtjen për raportin mes Semit dhe Donaldit

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...

77 mandate PS-ja?

Nga: Eduard Zaloshnja “Do të kishim marrë jo 74, por 77 mandate, nëse shumë nga ata që na votuan nuk do të kishin ngatërruar numrin...

‘Reshje shiu me intensitet të ulët’, parashikimi i motit për nesër

Duke filluar nga dita e nesërme, mbi vendin tonë depërtojnë gradualisht masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriperëndimore. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash...

A duhet shtetëzuar transporti urban?

Nga: Klodian Tomorri Ka patur një debat mes ekonomistëve nëse shërbimi i transportit urban është apo jo monopol natyror? Evans në vitin 1991 studioi shërbimin...

Do jepni dorëheqjen nga PD? Basha: 95% e demokratëve më duan

Në një prononcim për gazetarët nga selia blu, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 95% e demokratëve e duan në krye të betejës. Nga ana...