E hënë, 13 Korrik, 2020
22 C
Tirana

U përfol për lidhje intime me Rrajën, shpërthen Kejvina: O plehra

Më të lexuarat

Shtetasi Redjan Rraja u vu në pranga pak ditë më parë, dhe cilësohet si një nga atentatorët e 1 nëntorit ku humbi jetën shoferi Andi Maloku.

Vdes në spital shoferi që i shpëtoi jetën prokurorit me manovrat në Shkozet

Në po këtë aksident u plagosën prokurori Arjan Ndoja dhe miku i tij Pëllumb Ymeri, i cilësuar si ‘Rrumi’. Teksa hetimet vijojnë, në skenë doli edhe emri i ish-velinës së “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, e cila ka shuar heshtjen. Ky reagim, i cili është përcjellë me anë të një postimi në rrjetet sociale, pason pas zërave se ajo është marrë në pyetje nga policia për 10 orë, për atentatin e 1 nëntorit.

Arrestimi i Rrajës, kush është modelja e njohur që u pyet në polici (FOTO)

Gazetari Spartak Koka, kur ka qenë i ftuar në “Opinion”, ka dhënë detaje lidhur me rastin. Ku edhe ka treguar se Kejvina është marrë në pyetje lidhur me atentatin.

“Vajza e shw-bizz-it është shoqëruar mbrëmjen e së martës, dhe është mbajtur për 10 orë në Policinë e Tiranës. Është marrë në pyetje për lëvizjen dhe aktivitetin e shtetasit Redjan Raja”, tha gazetari.

Krimet e Rënda lënë Rrajën në burg, avokati: Nuk është i përfshirë në ngjarje

Madje në media thuhej se modeles 24-vjeçare i është sekuestruar telefoni, dhe pritet që nga ‘zbërthimi’ i tij të merren vesh të dhëna të tjera. Mes Kejvinës dhe Redjanit të njohur ndryshe si “Dara” i Krujës, ka patur komunikime të shpeshta. Por nuk bëhet e qartë marrëdhënia që i lidh bashkë.

Dëshmoi për Rrajën, Kejvina Kthella provokon pas përballjes me grupin hetimor 

 

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...