E hënë, 13 Korrik, 2020
22 C
Tirana

Vdes në spital shoferi që i shpëtoi jetën prokurorit me manovrat në Shkozet

Më të lexuarat

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Maloku nuk u ka mbijetuar dot plagëve të marra gjatë atentatit, ku të plagosur mbetën gjithashtu prokurori Ndoja dhe Landi Muharremi.

Një breshëri plumbash u derdhën mbi makinën me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja, shoferi i tij dhe Landi Muharremi, i njohur si “i forti i Sukthit”.

Si pasojë e plumbave të atentatit të 1 nëntorit pranë mbikalimit të Shkozetit, mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoja. Miku i tij që po ashtu ndodhej në automjet së bashku me të, Pëllumb Muharremi, si edhe shoferi personal i prokurorit, Andi Maloku.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë

Nga: Hasan Bello Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i dinastisë shkodrane. Dhenderri i sulltan...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...

Jeta dhe ne – Përsiatje

Nga: Gjin Progni Tri janë hyjnitë e kësaj bote njerëzore: lindja, martesa dhe vdekja. Nëse e përjashton njërën prej tyre, ne dalim jashtë të vërtetës së...