E hënë, 13 Korrik, 2020
22 C
Tirana

Në janar i vodhën shtëpinë, numri dy i PD-së nxjerr zbuluar Spiropalin

Më të lexuarat

Ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar mbi deklaratat e bëra sot nga Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, se PS do të fitojë edhe në mandatin e tretë qeverisës.

Spiropali kërkon një mandat të tretë

Paloka shtron pyetjen se ‘përse i duhet Elisës një mandat i tretë’. Ndër të tjera, numri dy i Partisë Demokratike zbulon edhe disa detaje të pa bëra publike më herët.

Ai zbulon një vjedhje në banesën e ministres në janar të këtij viti. Ish-deputeti kërkon të dijë se çfarë fshihet pas vjedhjes, që e detyron Spiropalin të heshtë, e të mos bëjë denoncimin në polici.

Statusi

Pse i duhet Elises nje mandat i trete ?

Mos valle sepse ne janar te ketij viti i hyne hajdutet ne shtepi?
Po ne se i vodhen shtepine, pse nuk ka nje denoncim zyrtar ne polici ?!!
Cfare kane vjedhur hajdutet ne shtepine e ministres se Rames , ish-drejtoreshe e doganave, qe nuk e lejon te bej denoncim ne polici ?!!
Prandaj i duhet nje mandat i trete, qe te “kompensoj humbjet” dhe te barazohet prape me koleget?

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë

Nga: Hasan Bello Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i dinastisë shkodrane. Dhenderri i sulltan...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...

Jeta dhe ne – Përsiatje

Nga: Gjin Progni Tri janë hyjnitë e kësaj bote njerëzore: lindja, martesa dhe vdekja. Nëse e përjashton njërën prej tyre, ne dalim jashtë të vërtetës së...

“Shteti të më marrë në mbrojtje familjen, ndihem e kërcënuar”, 17-vjeçarja tregon abuzimin

Një 17 vjeçare në Fushë Krujë, është ngacmuar dhe shfrytëzuar seksualisht për muaj me radhë nga disa persona, për shkak edhe të varësisë që...