Arrestimi i Rrajës, kush është modelja e njohur që u pyet në polici (FOTO)

Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redjan Rrajën, referuar atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë, dhe policia është duke mbledhur prova të mjaftueshme për të zbardhur skemën e plotë. Për të hedhur dritë mbi këtë ngjarje, është shoqëruar në polici edhe Kejvina Kthella, emri i së cilës ka … Vazhdoni me leximin e Arrestimi i Rrajës, kush është modelja e njohur që u pyet në polici (FOTO)