Vdes në spital shoferi që i shpëtoi jetën prokurorit me manovrat në Shkozet

Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. Maloku nuk u ka mbijetuar dot plagëve të marra gjatë atentatit, ku të plagosur mbetën gjithashtu prokurori Ndoja dhe Landi Muharremi. Një breshëri plumbash u derdhën mbi makinën me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit, Arjan Ndoja, shoferi i … Vazhdoni me leximin e Vdes në spital shoferi që i shpëtoi jetën prokurorit me manovrat në Shkozet