E martë, 7 Prill, 2020
12 C
Tirana

Etiketa

Ylli Rakipi

Paketa Anti-Shpifje/ Ylli Rakipi-deputetëve: Ky është një ligj fashist

Shoqatat e gazetarëve që kanë kundërshtuar publikisht pr/ligjin për median online, janë thirrur sot në Komisionin Parlamentar të Medias, për të paraqitur zyrtarisht ankesat...

“Presidenca s’merret me kaçavida”, Meta debat të ashpër me Rakipin

Presidenti Meta është përfshirë në një debat me gazetarin e njohur Ylli Rakipi. Të ftuar në “Syri Tv”, ata diskutuan në lidhje me marrëdhëniet e...

Ylli Rakipi zbulon ambasadorin e “videos erotike”

Gazetari i njohur Ylli Rakipi ka folur rreth skandalit të shumë përfolur për publikimin e një videoje erotike, pjesë e së cilës do ishte...

Rakipi shkon në gjyq për t’u përballur me padinë e Ramës: Gjyqtarja ka frikë

Së fundmi Ylli Rakipi ka mbërritur në Gjykatën e Tiranës, ku po përballet me padinë e kryeministrit Edi Rama. Rakipi tha se Rama ka zaptuar...

Rakipi: Do vijë dita që një avion të quhet Elisa Spiropali

Gazetari Ylli Rakipi e ka cilësuar Ramën si një ndër diktatorët më të këqinj. Në studion e “Provokacija”-s të Mustafa Nanos, Rakipi theksoi se...

Zbulohet televizioni ku do shfaqet Ylli Rakipi gjatë sezonit të ri

Pas zhurmës që u krijua në media pas mbylljes së emisionit “Të paekspozuarit”, një etapë e re vjen për gazetarin Ylli Rakipi. Gazetarit iu...

“Babale”, dëshmon në Prokurori Ylli Rakipi: I kam dhënë para Olldashit

Edhe gazetari Ylli Rakipi ka dëshmuar sot në Prokurorinë e Tiranës, për çështjen “Babale”. Rakipi ka theksuar se nuk njeh as Fredi Alizotin, as...

“Rama ma mbylli emisionin”, ja në cilën media do e shohim Ylli Rakipin

Pas largimit nga televizioni ‘News 24’, ku drejtonte emisionin ‘Të paekspozuarit’, gazetari Ylli Rakipi pritet të bëjë rikthimin e tij në një tjetër media. Burimet...

Mbyllja e emisioneve të Ylli Rakipit dhe Adi Krastës, reagon Këshilli i Europës

Mbyllja e dy programeve, “Të Paekspozuarit” dhe “Krasta/A Show”, është cilësuar si kërcënim për lirinë e medias në Shqipëri nga Këshilli i Europës. Në...

Gazetari i nxjerr “të palarat” Ylli Rakipit: Zoti është i madh, 5 vjet më parë më mbylle emisionin

Ylli Rakipi konfirmoi zërat që qarkullonin gjatë ditëve të fundit, se emisioni i tij është mbyllur. Ai vendosi gishtin mbi Ramën, si përgjegjësin që...

Të fundit

Koronavirusi në Shqipëri/ Basha: Testojmë 2 herë më pak se Maqedonia e Veriut

Kryetari i PD-së Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin “Opinion”, theksoi se është shumë e rëndësishme që të shtohet numri i testimeve...

Johnson në terapi intensive/ Ja kush pritet ta zëvendësojë kryeministrin britanik

Para disa ditësh kryeministri britanik Boris Johnson rezultoi pozitiv me COVID-19, ndërkohë ditën e sotme gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe për pasojë...

22 viktima deri më tani/ Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19

Mbrëmjen e sotme, Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tomini deklaroi se Shqipëria pritet të nisë testimin e ri për COVID-19. Tomini...

“S’di se çfarë ka bërë Ademi”, Lleshaj: Gjendja në Shkodër është serioze

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News 24” prej ku foli për situatën e...

U infektua me koronavirus, përkeqësohet gjendja shëndetësore e Boris Johnson

Gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik Boris Johnson është përkeqësuar si pasojë e koronavirusit dhe aktualisht ai është nën kujdes intensiv. Para 11 ditësh, Johnson rezultoi...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT