E shtunë, 30 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

Ylli Rakipi

Ylli Rakipi flet hapur: Rama më mbylli emisionin, konfliktet nisën kur…

Autori dhe moderatori i emisionit “Të Paekspozuar”, Ylli Rakipi, në studion e RTV Ora ka konfirmuar zyrtarisht se është mbyllur emisioni i tij dhe...

“Ky vend ka kaluar në super-çmenduri”, Rakipi sulmon Ramën: Rrezik për vendin

Gazetari Ylli Rakipi e cilësoi kryeministrin Rama një person të rrezikshëm për vendin. I ftuar në “News24”, Rakipi u shpreh se Rama po sillet agresivisht...

“Ik nga Meta, se je afër ti, do ta fusin në burg”/ Ylli Rakipi: Çfarë më tha kolegu im

Gazetari Ylli Rakipi ka zbuluar mbrëmjen e djeshme bisedën më një kolegun e tij gazetar, i cili thoshte se presidenti Meta do arrestohej. Sipas Rakipit,...

Ylli Rakipi zihet me Ballën: Keni shkër***er Kodin Zgjedhor!

Gazetari Ylli Rakipi është përplasur ashpër verbalisht me kreun e Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, në emisionin “Dritare me Rudinën” në News 24....

“Rama i zoti të marrë qoka”, Ylli Rakipi: Juncker flet sipas avujve të alkoolit

Presidenti i Komisionit Evropian, Jean Claude Juncker në një konferencë me kryeministrin Rama deklaroi se në Shqipëri duhet të mbahen zgjedhjet më 30 qershor. Gazetari...

Rakipi: Palët politike po luajnë me nervat e njëra-tjetrës

Gazetari Ylli Rakipi është i bindur se opozita (PD, LSI dhe aleatët) do t’i pamundësojnë zgjedhjet e 30 qershorit, “ndoshta fizikisht, me përplasje”. Në...

“Rama në një luftë personale me mua”, Ylli Rakipi: Ndihem i rrezikuar

I ftuar mbrëmë në emisionin e gazetarit Ilir Barbaramo, analisti Ylli Rakipi tha se Rama ka shpallur një ‘luftë’ personale me të. “Edi Rama ka...

“Rama është tipik si vëllai i tij Erdogan. Kam frikë nga çmenduria e tij”

Gazetari Ylli Rakipi, i ftuar në studion e emisionit "Provokacija", është shprehur mjaft i ashpër me kryeministrin Rama. Ai e krahason me Erdoganin, e...

Top Channel “peshkon” Ylli Rakipin, çfarë emisioni do të drejtojë

Pas zhvillimeve të fundit në televizionin kombëtar Top Channel, tashmë duket se e kanë gjetur se kush do të pasojë gazetarin Sokol Balla në...

Ylli Rakipi: Ndërkombëtarët na kanë lënë në mëshirë të fatit, heshtën për kanabisin

Gazetari Ylli Rakipi tha sonte se ndërkombëtarët na kanë lënë në mëshirë të fatit, nuk kanë asnjë agjendë për Shqipërinë dhe heshtën për kanabisin....

Të fundit

Gjendet trupi i 35-vjeçarit që u mbyt në lumin Buna

Trupi i pajetë i marokenit që u mbyt ditën e djeshme në lumin Buna është gjetur sot nga polumbarët. Pas disa orë kërkimesh, ata bënë...

Aksident i rëndë në aksin Levan-Tepelenë, ndërron jetë 1 person

Si pasojë e një aksidenti të rëndë në aksin Levan-Tepelenë, ka ndërruar jetë një person. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Kafaraj. Mësohet...

Vijat e kuqe të një shteti që mbron historinë e tij

Nga: Mentor Kikia Kjo është salla e Parlamentit Britanik, vendi ku ka marrë udhë demokracia perëndimore. Deputetët nuk kanë karrige, por ca ndenjëse që ngjasojnë...

Qeveria e re në Kosovë/ Isa Mustafa jep mesazhin e radhës

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, është shprehur i lumtur që Gjykata Kushtetuese ka konfirmoi kushtetutshmërinë e dekretit të Presidentit, për dhënien...

Samiti i G7-ës/ Merkel refuzon ftesën e Donald Trump

Për shkak të situatës aktuale, kancelarja gjermane ka refuzuar ftesën e Donald Trump për ‘Samitin e G7’. Angela Merkel nuk do të jetë e...
WhatsApp KONTAKTO TT