E martë, 26 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

vrap

Pse koronavirusi do ta ulë “vrapin” dhe njerëzimi do t’ja hedhë shumë shpejt

Nobelisti Michael Levitt një biofizikant amerikano-izraelit, i cili është edhe pedagog i biologjisë strukturore në Universitetin Stanford dhe kalon pjesën më të madhe të...

Eni Vasili për vrap nga Liqeni, larg imazhit të kuruar

Eni Vasilin e shohim gjithmonë të kuruar në imazhin e saj. Ajo shfaqet në emisionin “Open” mjaft serioze dhe elegante. Ndryshe nga sa e kemi...

Presidenti slloven vrap nga Kodrat e Liqenit, tregon bisedën me truprojën shqiptar

Presidenti slloven, Barut Pahor ndodhet në Tiranë në kuadër të Samitit Brdo-Brijun, një takim që ka bashkuar udhëheqësit e Ballkanit Perëndimor. Pak minuta para se...

“Çfarë bën në shtëpi, shko me vrap”, Reja zbulon bisedën me Igli Taren, çfarë i tha De Biasi

Edy Reja ka firmosur kontratën me kombëtaren shqiptare, e cila do të zgjasë deri në fund të eliminatoreve të evropianit, deri në muajin nëntor....

Ishte duke bërë vrap me djalin e mitur, si u vra 62-vjeçari, dy persona në kërkim

Rreth një orë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur te Liqeni Artificial i Tiranës, policia thotë se ka identifikuar dhe shpallur në kërkim dy...

Nuk shkoni dot në palestër? Jetoni më shëndetshëm duke bërë vrap

Shpesh ndihemi në faj pse nuk merremi me palestër. Mjekët na këshillojnë gjithmonë që të merremi me vrap, ose ecje të lehtë. E duket...

Ngërçi Shqipëri-Greqi/Milo: Rama të shkojë me “vrap” te Meta

Diskutimet mes Shqipërisë dhe Greqisë kanë shkaktuar “kaos” mes institucioneve dhe politikës shqiptare. Historiani dhe ish-ministri i Jashtëm, Paskal Milo, ka komentuar ngërçin institucional...

Video/Turistet tmerrohen, Besi u merr aparatin dhe ia mbath me vrap

Ai njihet për natyrën e tij komike si dhe bëmat që nuk reshtin asnjëherë në rrjetet sociale. Po këtë herë duket se e ka...

I riu endet nga një spital në tjetrin, mjeku e refuzon. Ia mbath me vrap dhe nuk jep shpjegime (FOTO&VIDEO)

Daniel Rrapi, një i ri nga Korça, denoncon në emisionin “STOP” fatkeqësinë që i ka ndodhur për shkak të një aksidenti dhe sorrollatjet që...

Doli për vrap, por i thyejnë dorën dhe brinjët, u rrah nga tre të panjohur

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, një 38-vjeçar është konfliktuar me tre persona teksa bënte vrap në mëngjes dhe...

Të fundit

Si paraqitet situata nga COVID-19 në Itali? Dalin të dhënat e fundit

Si paraqitet situata nga COVID-19 në Itali? Autoritetet përkatëse bëjnë me dije se gjatë 24 orëve të fundit, 78 persona kanë ndërruar jetë si pasojë...

Lefter Maliqi paralajmëron ‘tërmet’ në politikë

Deputeti i opozitës Lefter Maliqi, paralajmëron zhvillime të reja në politikën shqiptare. Ai i mëshoi fort faktit se qeverisë Rama po i vjen fundi....

Kur do hapen kopshtet dhe çerdhet? Manastirliu tregon datën

Kopshtet dhe çerdhet në Shqipëri do të hapen nga data 1 Qershor. Vendimin zyrtar e dha Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. “Strategjia e rihapjes do të...

Rrotacioni vjen me rritjen e pjesëmarrjes në zgjedhje

Nga: Eduard Zaloshnja Rrotacioni i fundit i pushtetit në Shqipëri, ai i 2013-ës, mund të shërbejë si leksioni më i mirë për opozitën e sotme,...

Lëvizja Vetëvendosje kërkon mbajtjen e zgjedhjeve në Podujevë

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar të martën se kryetari i Qendrës së saj në Podujevë, Bajram Ajeti ka dorëzuar në Komisionin Qendror Zgjedhor (KQZ) kërkesën...
WhatsApp KONTAKTO TT