Stil

Eni Vasili për vrap nga Liqeni, larg imazhit të kuruar

               Publikuar në : 13:14 - 12/06/19 M. S

Eni Vasilin e shohim gjithmonë të kuruar në imazhin e saj. Ajo shfaqet në emisionin “Open” mjaft serioze dhe elegante.

Ndryshe nga sa e kemi parë në televizion, gazetarja ka ndarë me miqtë e saj në Instagram një foto ku shfaqet mjaft sportive.

Moderatorja duket në super formë, teksa ka veshur tuta e bluzë sportive, atlete të bardha dhe kapele.

Kujtojmë se prej muajsh, Eni Vasili është zhvendosur në ekranin e Top Channel, ku drejton emisionin politik “Open”.

 

View this post on Instagram

 

Kur dita nis me vrap 🏃‍♀️🏃‍♀️#enivasili #openenivasili #opentopchanel

A post shared by ENI VASILI (@enivasili) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT