Stil

E ka mbajtur të fshehtë, Enca flet për të dashurin (video)

               Publikuar në : 13:26 - 12/06/19 M. S

E ftuar këtë të shtunë së bashku me Muharrem Ahmetin në emisionin ‘Xing me Ermalin’, Enca do flasë për herë të parë për lidhjen e saj.

Ajo tashmë është një ndër personazhet më të komentuar në botën e show-bizzit. Sa i takon jetës së saj private, këngëtarja është treguar gjithmonë diskrete, dhe nuk ka zbuluar asnjë detaj. Por siç duket, Ermali ka arritur që të zbulojë diçka nga jeta e saj.

“Si ka mundësi që akoma s’ke të dashur?”, e ka pyetur Ermali.

“Kush të ka thënë ty që jam beqare?”, ka thënë këngëtarja, në promon e emisionit.

 

View this post on Instagram

 

Këtë javë… @enca dhe @muharremahmetioriginal në Xing. Lot nga veshët…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT